Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
7 października 2019

2. Międzynarodowe Forum Kosmetyczne 2019

Warszawa
7 i 8 października 2019 r. w Warszawie odbędzie się 2. Międzynarodowe Forum Kosmetyczne. W tym roku będzie ono poświęcone tematyce rynków azjatyckich, których niewątpliwą zaletą jest liczba odbiorców, zróżnicowane potrzeby konsumentów, niesłabnący popyt na produkty made in EU. Istnieją jednak różnice, a nawet bariery, które trzeba sprawnie pokonać, by utrzymać kurs na sukces.

2. Międzynarodowe Forum Kosmetyczne 2019


Pierwszy dzień Forum będzie poświęcony rynkowi rosyjskiemu. Dlaczego? Pod koniec roku Federacja Rosyjska wprowadzi nowy system identyfikacji produktów w łańcuchu dostaw, który może być przeszkodą w dotarciu z towarami eksportowymi na rynek rosyjski. Jeśli producenci nie będą gotowi spełnić wymogów nowych regulacji, ich produkty mogą z dnia na dzień zniknąć z półek sklepów od Kaliningradu po Kamczatkę. Dla firm branży kosmetycznej w Polsce, dla której Rosja jest drugim rynkiem eksportowym, byłoby to niezwykle dotkliwe. Wspólnie będziemy więc przygotowywać się do wdrożenia nowego systemu track & trace, a szeroki panel ekspertów, wywodzących się z siostrzanej dla Kosmetycznych.pl sektorowej organizacji rosyjskiej, Cosmetics Europe i międzynarodowej kancelarii prawnej, pokaże wiele perspektyw oceny nowej rosyjskiej regulacji. Nie ma w Polsce drugiego takiego wydarzenia, które odsłoni wszystkie aspekty rosyjskiego systemu!

W drugim dniu Forum porozmawiamy z praktykami o rynkach dalekowschodnich. W jaki sposób podbić rynek chiński, opowiedzą przedsiębiorcy od lat z sukcesem prowadzący tam interesy, przedstawiciele podmiotów wspierających przedsiębiorców w wejściu i utrzymaniu się na tym gigantycznym rynku oraz analitycy trendów. Będziemy też dyskutować o regulacjach prawnych wpływających na sektor w Korei, Wietnamie, Tajlandii czy Indonezji.

Link do rejestracji i agendy wydarzenia:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij