Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
2 października 2019

Warsaw Security Forum 2019

Warszawa
Warsaw Security Forum (WSF) to doroczna konferencja poświęcona tematyce bezpieczeństwa międzynarodowego Celem wydarzenia jest wypracowanie kolektywnej odpowiedzi na wyzwania i zagrożenia dla Polski, NATO i UE oraz pogłębienie współpracy w sferze obronności pomiędzy ich państwami partnerskimi.

WARSAW SECURITY FORUM

W 2019 roku odbędzie się szósta edycja tego przedsięwzięcia. Warsaw Security Forum jest miejscem spotkań prezydentów, premierów, ministrów, ambasadorów oraz doradców i ekspertów umożliwiającym wymianę doświadczeń, a także rozwój debaty na temat bieżących problemów bezpieczeństwa.

WSF 2019, w nawiązaniu do poprzednich edycji, skupi się na kluczowych wyzwaniach, przed którymi stoi Sojusz Północnoatlantycki, Unia Europejska wraz z krajami partnerskimi oraz państwa członkowskie należące do obu organizacji. Zakres tematyczny forum obejmuje zarówno zagadnienia polityki międzynarodowej i współpracy między krajami, jak również aspekty dotyczące bezpieczeństwa, w tym m.in. cyberbezpieczeństwo i działania dezinformacyjne oraz bezpieczeństwo ekonomiczne i energetyczne.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij