Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
27 września 2019

CSHARK nawiązało współpracę z Renga - kanadyjskim studiem ds. strategii i projektowania

CSHARK jest wrocławską firmą specjalizującą się w niestandardowych, dedykowanych rozwiązaniach programistycznych, doradztwie IT i outsourcingu.

Shark


Firma kieruje swoje usługi na rynki zagraniczne, gdzie od wielu lat tworzy i rozwija oprogramowanie dla sektora finansowego poprzez współpracę z irlandzką firmą Fenergo. Bazując na wiedzy, doświadczeniu i unikalnych kompetencjach, CSHARK zapewnia najwyższej jakości oprogramowanie dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorców. Firma zatrudnia ponad 200 osób w biurach we Wrocławiu, Katowicach i Bielsku-Białej.

CSHARK tworzy rozwiązania dla firm zajmujących się usługami finansowymi, rynkami kapitałowymi, a także dla banków korporacyjnych. Kreuje i rozwija zaawansowane systemy pozwalające instytucjom finansowym m.in. na szybkie dostosowywanie się do regulacji prawnych i podatkowych, optymalizowanie procesów wewnętrznych, wykrywanie działań związanych z praniem brudnych pieniędzy, weryfikację klientów czy legalności operacji finansowych.

Więcej na temat ofert firmy na stronie CSHARK.

Renga
to studio projektowania i wdrażania nowych strategii pod kątem wizerunku i rozpoznawalności marki na rynku. Ich klienci to zarówno startupy, jak i doświadczone firmy. CSHARK wesprze firmę na poziomie technologicznym, oferując rozwój oprogramowania i doradztwo IT. Firma będzie oferować rozwiązania dla startupów (takich jak MAKO - platforma do szybkiego tworzenia oprogramowania) oraz rozwiązania dla przedsiębiorstw tworzących oprogramowanie.

Więcej na temat Renga.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij