Infolinia: 800 800 120
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
14 października 2019

PAIH partnerem SaaStock19 I Dublin!

Dublin, Irlandia
Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Dublinie zaprasza polskie firmy świadczące usługi w modelu SaaS do udziału w konferencji SaaStock19 I Dublin, która odbędzie się w dniach 14-16 października br. w Dublinie.

SaaStock 19 Dublin


SaaStock
to globalna społeczność dostawców rozwiązań chmurowych w modelu SaaS, tj. założycieli i dyrektorów firm oraz inwestorów. Misją SaaStock jest wzmocnienie pozycji i zwiększenie konkurencyjności dostawców SaaS poprzez organizację corocznych konferencji oraz kwartalnych spotkań w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, Azji oraz Australazji.

Konferencja SaaStock w Dublinie nazywana jest "Disneylandem dla dostawców SaaS" oraz "najlepszą branżową konferencją w Europie". SaaStock19 I Dublin zgromadzi ponad 4 000 liderów rynku SaaS, którzy podpowiedzą, jak wzmocnić swoją pozycję na rynku, jak uzyskać właściwe tempo wzrostu oraz jak zwiększyć skalę swojej działalności, aby dołączyć do grupy wiodących dostawców SaaS.

SaaStock19 I Dublin to rewelacyjne wystąpienia, znakomici prelegenci, fascynujące wydarzenia towarzyszące oraz niezapomniana zabawa w Dublinie!

Polskim firmom oferujemy 30% zniżkę na wybrany bilet wstępu!

Pytania oraz zgłoszenia do udziału w wydarzeniu przyjmuje Marta Smolarek, Kierownik ZBH Dublin, na adres: marta.smolarek@paih.gov.pl

Zapraszamy!

Więcej informacji:


Wydarzenia towarzyszące:


Programy oferujące stoiska wystawiennicze:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij