Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
19 września 2019

Food India by SIAL 2019

Nowe Delhi, Indie
Food India by SIAL to jedna z wiodących imprez poświęconych produktom spożywczym i napojom bezalkohlowym oraz alkoholowymi w Indiach. Targi odbędą się w dniach 19-21 września 2019 r. w Nowym Delhi w Pragati Maidan Exhibition Center. ZBH w Mumbaju zaprasza polskie firmy do udziału!

Food India by SIAL


Organizatorzy spodziewają się ponad 250 wystawców z 15 krajów. Targi odgrywają istotną rolę w rozwoju branży w Indiach i przedstawianiu nowych produktów oraz nowoczesnych technologii związanych z ich produkcją.

Wydarzenie skupia się na prezentacji potencjału szeroko pojętej branży spożywczej poprzez produkty takie jak: napoje, napoje alkoholowe, wina, produkty spożywcze dla niemowląt i dzieci, ciasta, słodycze, czekoladki, herbaty i kawy, produkty mleczne, świeże i suszone owoce i warzywa, mrożonki, soki i napoje energetyczne, produkty mięsne, produkty organiczne i zdrowa żywność, owoce morza. Dodatkowo na targach będą obecne także firmy produkujące sprzęt do gotowania, narzędzia i maszyny do przetwarzania żywności oraz nowoczesne rozwiązania opakowań i serwowania żywności.

Tegoroczna edycja zostanie wsparta przez Przedstawicielstwo Unii Europejskiej w Indiach, które organizuje pawilon UE dla firm z krajów członkowskich UE. Zaproszenie kierowane jest do firm z sektora spożywczego produkujących produkty o poniższej specyfice:

  • produkty posiadające logo produktów organicznych
  • produkty posiadające potwierdzenie jakości Unii Europejskiej (PDO/PGI/TSG)
  • innowacyjne produkty; produkty będące wynikiem zrównoważonych metod uprawy rolnej lub hodowli; produkty przyjazne dla środowiska, np. ekologiczne opakowania itp.


Zgłoszenia udziału przyjmowane są do 20.05.2019 r. poprzez formularz rejestracyjny. Potwierdzenie partycypowania w pawilonie UE zostanie przekazane drogą mailową 30.05.2019 r. Wybrane firmy są zobligowane przekazać próbki produktowe i zagwarantować swój udział.

Pytania dotyczące udziału można kierować pod adres mailowy: projects@ebtc.eu.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij