Infolinia: 800 800 120
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
12 września 2019

Konferencja Gospodarczo-Inwestycyjna "Mazury to Biznes"

Mrągowo
W dniach 12-13 września 2019 roku w Mrągowie odbędzie się III Konferencja „Mazury to Biznes" - największa regionalna konferencja branżowa i jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych roku dla Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.

Konferencja gromadzi czołowych ekspertów branży, którzy poruszą najważniejsze i najbardziej i nteresujące tematy związane z biznesem na terenie Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, by wspólnie wyznaczyć kierunki rozwoju dla regionu.

Spotkanie służy także integracji środowisk związanych z mazurami przedstawicieli władz państwowych i samorządowych, lokalnego biznesu oraz pozostałych uczestników procesów biznesowych.

Głównym założeniem ostatniej podsumowującej cykl Konferencji "Mazury to Biznes" jest przede wszystkim wzmocnienie wizerunku Krainy Wielkich Jezior Mazurskich jako miejsca atrakcyjnego dla biznesu Europy Środkowej, Północnej oraz Wschodniej. Tematem przewodnim Konferencji będzie: Znosimy bariery w przedsiębiorczości. Na Mazurach, w Polsce i w Europie. Konferencja odbędzie się w Mrągowie w terminie 12-13 września 2019 r.

Informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie www.mazurytobiznes.pl

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij