Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
11 września 2019

Misja biznesowa do Indii

Nowe Delhi, Indie
Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w misji biznesowej do Indii w dniach 11-15 września 2019 r. organizowanej przy okazji inauguracji bezpośredniego połączenia lotniczego LOT na trasie Warszawa-New Delhi. W ramach misji 13 września 2019 r. odbędzie się Forum Biznesu Polska-Indie oraz spotkania B2B z indyjskimi firmami w Nowym Delhi.

Indie-Polska


Tematem przewodnim wydarzenia jest "Poland-India Business Forum: New partnerships for innovation, sustainable development and environment". Formuła Forum obejmie część konferencyjną z udziałem przedstawicieli polskiego i indyjskiego rządu oraz część biznesową, w ramach której zostaną zaprezentowane polskie firmy biorące udział w misji, a także odbędą się zaaranżowane spotkania B2B.

Tematyka Forum będzie koncentrować się na nowoczesnych i innowacyjnych technologiach (sztuczna inteligencja, zrównoważony rozwój, ochrona środowiska, smart cities).

Głównym celem Forum jest intensyfikacja współpracy gospodarczej pomiędzy obydwoma państwami oraz promocja polskich firm. Wydarzenie będzie stanowiło okazję do zaprezentowania firmy, nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi w Indiach oraz przeprowadzenia bezpośrednich rozmów.

Zainteresowane firmy prosimy o zgłoszenie chęci udziału w ww. misji biznesowej za pomocą formularza rejestracyjnego do 19 sierpnia br.

PAIH S.A. zapewnia uczestnikom misji wsparcie logistyczne i informacyjne w zakresie rezerwacji noclegów oraz biletów lotniczych.

Uczestnictwo w misji jest nieodpłatne. Przedsiębiorca samodzielnie pokrywa koszt przelotu, wizy, zakwaterowania i wyżywienia.

Informacje dotyczące misji będą aktualizowane na bieżąco na stronie.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy, wpisując w temacie "Misja do Indii":

Serdecznie zapraszamy do udziału!Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij