Infolinia: 800 800 120
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
4 września 2019

Misja handlowa firm medycznych do Mjanmy

Rangun i Mandalaj, Mjanma
Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje w dniach 4-8 września 2019 r. bezpłatną misję handlową firm medycznych do Mjanmy (d. Birma).

MISJA MEDYCZNA DO MJANMY
W ramach udziału w wydarzeniu przedsiębiorcy będą mieli możliwość:

 • wizyty na największych w kraju targach przemysłu medycznego Myanmar Phar-Med EXPO 2019, które odbędą się w dniach 5-7 września 2019 r. w Rangunie,
 • uczestnictwa w spotkaniach B2B w tym niezwykle perspektywicznym kraju z różnymi grupami przedsiębiorców, w tym przedstawicielami sieci aptek, szpitali, dystrybutorami sprzętu medycznego i specjalistycznych laboratoriów medycznych.


Dodatkowo Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Kuala Lumpur (Malezja), które odpowiada także za rynek Mjanmy przygotowuje dla uczestników misji handlowej:

 • spotkania z organizacjami, instytucjami i stowarzyszeniami branżowymi działającymi w Mjanmie,
 • spotkania z kontrahentami oraz dystrybutorami podczas trwania targów Myanmar Phar-Med Expo 2019,
 • seminarium biznesowe dotyczące rynku medycznego oraz poznania warunków kulturowych prowadzenia biznesu w Mjanmie,
 • seminarium biznesowe dotyczące kryteriów prawnych i legislacyjnych wprowadzenia produktów na rynek Mjanmy.


Ramowy program misji handlowej obejmuje pobyt i spotkania zorganizowane przez ZBH w Rangunie i w Mandalaj zgodnie z następującym planem:

 • 4.09.2019 (środa): seminarium biznesowe dotyczące rynku medycznego i prowadzenia sprzedaży na terenie Mjanmy; spotkania B2B z zainteresowanymi partnerami biznesowymi z branży
 • 5.09.2019 (czwartek): wizyta na targach Myanmar Phar-Med Expo 2019; wizytacja szpitali/ klinik/ aptek w Rangunie zainteresowanych współpracą
 • 6.09.2019 (piątek): spotkania B2B w Mandalaj (drugie największe miasto Mjanmy i drugie najważniejsze centrum handlowo-biznesowe zaraz po Rangunie); spotkanie z Mandalay Region Chamber of Commerce and Industry, wizytacja szpitali, klinik i dystrybutorów medycznych w Mandalaj (zainteresowanych współpracą)
 • 7.09.2019 (sobota): kontynuacja rozmów B2B lub/i wizytacja szpitali
 • 8.09.2019 (niedziela): zakończenie misji handlowej; powrót do Polski.


Dobór kontrahentów, z którymi prowadzone będą rozmowy B2B, będzie dokonywany w oparciu o Państwa potrzeby. Dlatego także uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety, która umożliwi nam precyzyjne dopasowanie firm.

PAIH nie pobiera żadnych opłat za udział w misji handlowej - firmy pokrywają natomiast we własnym zakresie wydatki związane z: biletami lotniczymi, zakwaterowaniem, wyżywieniem, dodatkowymi kosztami podczas pobytu w Mjanmie.

Pomagamy w organizacji przelotów i wyboru hoteli oraz udzielamy wszelkich dodatkowych informacjach związanych z organizacją podróży.

Zgłoszenia oraz pytania prosimy przesyłać pod adresy mailowe:


Załączniki:

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij