Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
1 września 2019

Autumn Fair 2019

Londyn, Wielka Brytania
Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Londynie podjęło inicjatywę skoordynowania polskiej obecności na jednych z największych targów skupiających firmy z branży wystroju wnętrz, upominków oraz artykułów codziennego użytku, które odbędą się w dniach 1-4 września 2019 r. na terenach wystawowych NEC w Birmingham.

Autumn Fair 2019


W tym roku targi Autumn Fair po raz pierwszy zostaną wzbogacone o nową przestrzeń pod nazwą "Sourcing" (pozyskiwanie dostawców). Ma ona na celu zgromadzenie w jednym miejscu największych kupców z rynku brytyjskiego oraz producentów o potencjale pozwalającym na podjęcie regularnej współpracy z dużymi sieciami handlowymi. Do udziału w tej części targów właśnie Państwa zapraszamy.

Celem jest zaprezentowanie jak największej ilości firm z kraju pod wspólnym szyldem "Made in Poland". Uważamy, że zwiększona widoczność wystawców z Polski przyniesie konkretne efekty w postaci większej liczby zawartych transakcji - podstawą takiej opinii są prowadzone od pewnego czasu obserwacje pawilonów narodowych innych państw podczas głównych imprez targowych w UK.

Lista branż odpowiadająca profilowi targów to:

 • art. wyposażenia wnętrz
 • tekstylia, odzież oraz akcesoria
 • art. kuchenne
 • art. kosmetyczne
 • zabawki
 • dywany
 • art. licencyjne
 • upominki
 • meble - w większości domowe.


PAIH jako koordynator projektu oferuje powierzchnię wystawienniczą:

 • wszystkie firmy biorące udział w inicjatywie "Made in Poland" będą uprawnione do zniżek za każdy metr kw. zajmowanej powierzchni. W przypadku wystąpienia większej ilości niż 6 uczestników będą one wynosić 403 GBP zamiast 550 GBP (26,72% zniżki) za zabudowane stoisko (Shell Scheme) lub 453 GBP zamiast 600 GBP (24,5% zniżki) za w pełni skonstruowane i wyposażone stoisko (Clad Scheme). Dla firm, które zdecydują się na własną aranżację powierzchni i będą chciały skorzystać z najtańszej opcji ("pusta przestrzeń", czyli Stand Only Scheme), przewidziana jest zniżka w wysokości 10% - 264,60 GBP zamiast 294 GBP.
 • Polski Pawilon / Szlak będzie znajdował się w hali Sourcing, wśród innych najlepszych producentów z kluczowych regionów zaopatrzenia na świecie. Sektor ten jest dostępny wyłącznie dla firm wyselekcjonowanych przez organizatora pod kątem możliwości współpracy z dużymi sieciami (np. wielkość rocznej produkcji, asortyment, elastyczność cenowa).
 • każda z polskich firm będzie miała zapewnione po 5 spotkań dziennie z kupcami z największych sieci handlowych w Wielkiej Brytanii (Next, Amazon, Tesco, TJX Europe / TK Maxx, Fenwick Ltd, House of Fraser itp.), które będą odbywać się na stoisku wystawcy. Spotkania będą umawiane przez ITE Group (organizator targów) na zasadzie skorelowania profilu producenta z zapotrzebowaniem ze strony sieci. Dla porównania, zaaranżowanie pojedynczego spotkania tego typu poza obszarem "sourcing" to koszt ok. 950 GBP. 
 • każdy z uczestników "polskiej obecności" będzie musiał stworzyć profil opisowy w języku angielskim i przekazać go organizatorowi w momencie podpisania umowy, w celu umieszczenia informacji w materiałach promocyjnych - drukowanych i online.


Zgłoszenia do udziału w targach będą przyjmowane do 31 lipca br.

Pytania oraz zgłoszenia prosimy kierować na adresy e-mail:


Więcej informacji mogą Państwo uzyskać na stronie internetowej wydarzenia.

ZBH w Londynie zastrzega sobie (na prośbę organizatora targów) prawo do wstępnej selekcji zgłaszających się przedsiębiorstw. Chodzi o zaproponowanie wykupu powierzchni jedynie tym firmom, które posiadają potencjał współpracy z dużymi sieciami handlowymi. W przypadku kontaktów bezpośrednich doborem potencjalnych wystawców zajmuje się organizator.


Załączniki:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij