Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
31 sierpnia 2019

Międzynarodowa Wystawa Rybołówstwa Wietnamu VIETFISH 2019 "Asia’s Home of Seafood"

Międzynarodowa Wystawa Rybacka Wietnamu 2019 (Vietfish 2019) po raz 21. zgromadziła ponad 340 wystawców z 15 krajów na całym świecie, takich jak Korea Południowa, Japonia, Niemcy, Singapur, Chiny, Tajwan itp. Niosąc komunikat "ASIA’S HOME OF SEAFOODS", wystawa odbyła się oficjalnie w dniach 29-31 sierpnia 2019 r. w centrum wystawowo-kongresowym w Sajgonie (SECC), gwarantując świetną platformę dla wietnamskich specjalistów ds. rybołówstwa i zainteresowanych stron.

Vietfish2019


Międzynarodowa wystawa rybołówstwa 2019 została zorganizowana w kontekście gwałtownego rozwoju wietnamskiego sektora rybołówstwa. Na rynku obserwuje się różnorodność produktów i usług, ciągłe aktualizacje najnowszych technologii oraz stałe i stabilne tempo wzrostu na przestrzeni lat. Jak poinformowała Dyrekcja Rybołówstwa, wartość eksportu rybołówstwa w 2018 r. wyniosła prawie 9 mld USD (co stanowi 22,5% całkowitego eksportu sektora rolnego). Wietnamskie produkty rybołówstwa zostały sprzedane na ponad 170 rynkach za pośrednictwem ponad 600 przedsiębiorstw przetwórstwa i eksportu rybołówstwa, które stworzyły miejsca pracy dla około 5 milionów pracowników. To umieściło Wietnam w czołówce krajów eksportujących rybołówstwo na świecie. Tak imponujący rozwój i niestrudzone wysiłki są podstawą zrównoważonego rozwoju. Można powiedzieć, że organizacja międzynarodowych wystaw rybołówstwa w Wietnamie jest również ważną podstawą dla sektora rybołówstwa oraz przedsiębiorstw krajowych i międzynarodowych, aby połączyć i przyspieszyć rozwój rybołówstwa w Wietnamie.


Vietfish2019


Nosząc przesłanie i misję "Asia’s Home of Seafood", wystawa zapewnia profesjonalny, równy i duży plac, który gromadzi wszystko, co najlepsze w sektorze rybołówstwa w Wietnamie i jest miejscem, w którym importerzy mogą pozyskiwać różnorodne produkty najwyższej jakości, łączyć, wymieniać i dzielić się doświadczeniami z odnoszącymi sukcesy przedsiębiorcami w sektorze rybołówstwa. Z 374 stoiskami, 233 wystawcami, Vietfish stał się źródłem wartości dla przedsiębiorstw: nowymi partnerami, nowymi dostawcami, nowymi technologiami i wiedzą itp., a także źródłem zdrowych i wysokiej jakości produktów krajowych i międzynarodowych największych i najbardziej renomowanych przedsiębiorstw rybackich.


Vietfish2019


Mówiąc o Międzynarodowej Wystawie Rybołówstwa 2019 - przewodniczący Wietnamskiego Stowarzyszenia Eksporterów i Producentów Owoców Morza (VASEP) powiedział: "Oprócz wzrostu zgodnie z oczekiwaniami, pozycjonowanie rybołówstwa w Wietnamie na rynku światowym przyniosło pozytywne postępy. Wietnamskie produkty rybołówstwa zyskały coraz większe uznanie konsumentów na całym świecie dzięki stabilnym dostawom oraz higienie i bezpieczeństwu żywności. Dlatego utrzymanie i promowanie VIETFISH, aby stać się targami łączącymi wietnamskie przedsiębiorstwa ze światem, jest głównym celem i wymaga dużego wysiłku organizatorów. Mamy nadzieję, że będziemy w stanie promować markę VIETFISH, aby wspominając o VIETFISH, wszyscy ludzie pomyśleli o jedynej międzynarodowej wystawie rybołówstwa w Wietnamie, która zapewnia zdrowe i wysokiej jakości produkty rybołówstwa z krajowych i międzynarodowych największych i najbardziej renomowanych przedsiębiorstw rybackich, przyczyniając się do rozwoju i podniesienia wietnamskiego sektora rybołówstwa."


Vietfish2019


Po 20 latach działalności i rozwoju firma Vietfish przeszła na nową stronę "zrównoważonego rozwoju" i spodziewa się, że przyciągnie 17 000 odwiedzających. Wydarzenie jest ważnym hitem dla rozwoju sektora rybołówstwa w Wietnamie.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij