Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
27 sierpnia 2019

Forum Eksportu 2019 zorganizowane przez ITPC w Ho Chi Minh City

27 sierpnia 2019 r. w hotelu Rex w Ho Chi Minh w Wietnamie odbyło się Forum Eksportu 2019, gdzie głównym tematem było "Jak zwiększyć efektywność eksportu w związku z integracją wolnego handlu i trendami gospodarczymi". Wydarzenie zostało zorganizowane przez Centrum Promocji Inwestycji i Handlu (ITPC).

Export forum
Pan Pham Thiet Hoa, dyrektor Centrum Promocji Inwestycji i Handlu HCMC (ITPC).


Przemówienie inauguracyjne zostało ogłoszone przez pana Pham Thiet Hoa, dyrektora Centrum Promocji Inwestycji i Handlu HCMC (ITPC).

Następnie wypowiedział się pan Nguyen Huy Hoang, dyrektor firmy Kantar Worldpanel na temat prognoz rynkowych i badań trendów konsumpcji towarów w 2020 roku i w nadchodzących latach.


Export forum


Po krótkiej przerwie pan Chau Viet Bac, zastępca sekretarza generalnego VIAC przedstawił prezentację na temat kluczowych problemów w negocjacjach umów handlowych oraz metod rozwiązywania międzynarodowych sporów handlowych, a pan Tran Tan Thien - prezes i dyrektor generalny Hellos Company podzielił się swoimi doświadczeniami w działaniach eksportowych za pośrednictwem platformy handlu elektronicznego.

Ostatnią prezentację przedstawiła pani Bui Minh Ngoc, przedstawicielka Vietcombank, pokazując krótkie wideo udostępniające informacje o terminach płatności w związku z integracją wolnego handlu i trendami cyfrowymi.


Export forum


Forum zostało zamknięte serią dyskusji prowadzonych przez Mc. Manh Khoa o niezbędnej wiedzy dla wietnamskich przedsiębiorstw w związku z integracją wolnego handlu i trendami cyfrowymi.

W obliczu rosnącej światowej konkurencji i zapotrzebowania na zwiększenie zdolności eksportowych społeczności biznesowej, Centrum Promocji Inwestycji i Handlu (ITPC) uznało potrzebę zgromadzenia eksporterów w Ho Chi Minh City z różnych sektorów, zwłaszcza małych i średnich przedsiębiorstw, w celu wzmocnienia pozycji i prestiżu wietnamskich przedsiębiorstw na arenie międzynarodowej, dzielenie się zasobami informacyjnymi, doświadczeniami, know-how w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej na rynkach zagranicznych, pomaganie firmom w dotarciu do bardziej intensywnych i rozległych rynków informacji oraz łączenie się z promocją handlu światowego w celu prowadzenia działań związanych z rozwojem eksportu.


Export forumPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij