Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
8 sierpnia 2019

Seminarium - Możliwości wejścia na rynek ukraiński w branży energetycznej

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Kijowie, Ambasada RP w Kijowie oraz ukraińskie Przedsiębiorstwo Państwowe "Narodowa Kompania Energetyczna Ukrenergo" zorganizowali dla polskich firmy działających w branży budownictwa energetycznego oraz polskich producentów wyrobów elektrotechnicznych Seminarium, które odbyło się 6 sierpnia 2019 r. w Warszawie.

Ukrenergo


Celem wydarzenia było nawiązanie współpracy gospodarczej polskich firm z państwowym operatorem sieci elektrycznych Ukrainy w zakresie realizacji zamówień publicznych dotyczących budowy i rekonstrukcji obiektów energetycznych na Ukrainie.

Przedstawiciel Ukrenergo przekazał informacje o strategicznych projektach inwestycyjnych na Ukrainie dotyczących rekonstrukcji stacji oraz budowy linii elektroenergetycznych. Poinformował o planowanych przetargach na wybór głównego wykonawcy do realizacji pełnego zakresu prac budowlano-montażowych oraz rozruchowych przy budowie/rekonstrukcji stacji (330 – 750 kV) oraz budowie nowych linii elektroenergetycznych (220-750 kV).

Uczestnikom seminarium zostały również przekazane informacje na temat aspektów prawnych udziału polskich firm w przetargach publicznych na Ukrainie, a także możliwości uzyskania wsparcia w ekspansji zagranicznej oferowanych przez Zagraniczne Biuro Handlowe w Kijowie.


Załącznik:

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij