Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
6 sierpnia 2019

Szefowa PAIH w Kapitule Konkursu “Ambasador Polski”

Grażyna Ciurzyńska, p.o. Prezes Zarządu PAIH SA została członkiem Kapituły konkursu „Ambasador Polski”. Celem plebiscytu KGHM Polska Miedź jest wyróżnienie Polaków, którzy na co dzień przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku naszego kraju na świecie. Inauguracja Konkursu odbyła się podczas konferencji prasowej, 6 sierpnia 2019 r.

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w 5 kategoriach. Każdy będzie mógł zgłosić swojego kandydata do kategorii Ambasador nauki polskiej, Ambasador polskiego sportu, Ambasador kultury polskiej. Spośród nadesłanych kandydatur wybranych zostanie po 10 osób w każdej kategorii.
Ambasadorem Polski może być każdy z nas, każdy Polak który buduje wizerunek kraju za granicą. Polska Agencja Inwestycji i Handlu wzmacnia ten wizerunek poprzez promocję polskiej gospodarki, wspieranie polskiego biznesu, polskich przedsiębiorców w ich ekspansji zagranicznej i inwestycjach. Jesteśmy partnerem firm w realizacji ich planów biznesowych za granicą. Razem z nimi pokazujemy światu, co w polskich produktach i usługach jest najlepsze. Budujemy markę POLSKA, solidną i profesjonalną, tak jak nasi przedsiębiorcy. Polska jest dziś 4. najszybciej rozwijającym się krajem na świecie, dzięki wrodzonej przedsiębiorczości Polaków, kreatywności, osiągamy spektakularne sukcesy na rynkach zagranicznych. Zachęcam wszystkich do aktywnego udziału w plebiscycie, każdy może być ambasadorem, a nam członkom Kapituły życzę udanych wyborów - mówiła podczas konferencji Grażyna Ciurzyńska, p.o. Prezes PAIH.Oprócz nagród, które przyzna Kapituła Konkursu, specjalną nagrodę Ambasadora Biznesu wręczy Prezes KGHM Marcin Chludziński, a głosy internautów zadecydują o tym, kto zwycięży w kategorii „Ambasador Polski 2019: Nagroda Publiczności”.

Zgłoszenia kandydatów trwają od 6 sierpnia do 3 września 2019 roku. Uroczysta Gala „Ambasador Polski 2019” odbędzie się na początku października.

Więcej informacji na temat Konkursu znajduje się na stronie organizatora.

PGC_konferencja_ambasador_PL

Grażyna Ciurzyńska podczas konferencji prasowej inaugurującej Konkurs "Ambasador Polski"

 

Celem PAIH jest prowadzenie działalności w zakresie promocji Polski, polskiej gospodarki, wspieranie ekspansji międzynarodowej polskich przedsiębiorców, pozyskiwanie i obsługa inwestorów, a także promowanie i rozwój innowacyjności w Polsce.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij