Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
5 sierpnia 2019

ZBH Mumbaj na stoisku LOTOS Oil w Ćennaju

Polska firma LOTOS Oil wzięła udział w targach motoryzacyjnych Automotive Engineering Show w dniach 4-6 lipca 2019 r. w stanie Tamilnadu.

Automotive Engineering Show - LotosStoisko firmy LOTOS Oil odwiedziła kierownik ZBH Ada Dyndo.


Automotive Engineering Show odbyły się w dniach 4-6 lipca 2019 r. w Ćennaju w stanie Tamilnadu. Organizatorem targów jest Messe Frankfurt Trade Fairs India Pvt Ltd. Wydarzenie poświęcone branży motoryzacyjnej organizowane w Ćennaju jest jednym z głównych targów motoryzacyjnych w Indiach. Wystawa, łączy firmy motoryzacyjne oraz firmy technologiczne dla przemysłu motoryzacyjnego, części i akcesoriów samochodowych.

Polska firma LOTOS Oil uczestniczyła w tegorocznej edycji targów w Ćennaj. LOTOS Oil wchodzi w skład Grupy Kapitałowej LOTOS prowadzącej działalność w Polsce, Norwegii i na Litwie. LOTOS OIL specjalizuje się w produkcji i handlu olejami dla motoryzacji i przemysłu na rynku polskim, jak i zagranicznym. Obecnie prowadzi aktywną sprzedaż w 84 krajach świata, oferując szeroką gamę produktów o najwyższych parametrach technologicznych. Informacja o firmie na stronie wydarzenia.

O udziale firmy w targach napisał Portal Gospodarczy w artykule pt. "Lotos jedzie podbić Indie. Chce wykorzystać pozytywne skojarzenia". Cały tekst dostępny na stronie.

Stoisko firmy można było odwiedzić w hali nr 1, stoisko nr B15. Zaproszenie do pobrania.

* * *

W lutym 2019 r. Polskę odwiedziła delegacja indyjskiego stowarzyszenia części motoryzacyjnych Automotive Component Manufacturers Association of India (ACMA). Podczas seminarium biznesowego zorganizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH) w Warszawie 4 lutego została podpisana umowa miedzy ACMA a polskim Stowarzyszeniem Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDPCM). Relacja z wydarzenia znajduje się tutaj.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij