Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
30 lipca 2019

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej dot. dotacji na działania eksportowe - transmisja on-line

Olsztyn
30 lipca 2019 r. w Olsztynie odbędzie się spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców z sektora MŚP, którzy prowadzą działalność gospodarczą na terytorium Polski Wschodniej (siedziba lub zarejestrowany oddział), zainteresowanych wsparciem finansowym działań eksportowych tj. na wprowadzenie swoich produktów lub usług na nowe rynki.

PARP Olsztyn


Przedsiębiorców z sektora MŚP, których firmy mają siedziby lub oddziały na terytorium Polski Wschodniej zapraszamy na spotkanie, na którym omówiona zostanie możliwość skorzystania z dofinansowania na działania związane z wprowadzeniem produktów lub usług na rynki zagraniczne. W ramach działania 1.2  POPW Internacjonalizacja MŚP można uzyskać nawet 800 tys. złotych.

Na co można przeznaczyć dofinansowanie?

 • usługi doradcze, związane z opracowaniem i przygotowaniem do wdrożenia nowego modelu biznesowego;
 • usługi związane bezpośrednio z wdrożeniem nowego modelu biznesowego, w tym m.in. koszty materiałów reklamowych, szkoleń, tłumaczeń, testów;
 • udział w międzynarodowych targach, wystawach lub misjach gospodarczych;
 • nabycie środków trwałych (z wyłączeniem nieruchomości) lub wartości niematerialnych i prawnych w związku z przygotowaniem do internacjonalizacji działalności.


Działanie 1.2 POPW skierowane jest do:

 • mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw działających w województwach Polski Wschodniej: warmińsko-mazurskim, podlaskim, świętokrzyskim, lubelskim, podkarpackim, (działalność potwierdzona wpisem do odpowiedniego rejestru, ujawnionym najpóźniej w dniu złożenia wniosku o dofinansowanie);
 • posiadających co najmniej jeden produkt (wyrób lub usługę) o potencjale do internacjonalizacji na co najmniej jednym nowym rynku zagranicznym.


Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona. Zarejestruj się na stronie wydarzenia.

Termin:
30 lipca 2019 r., godz. 11:30-14:00
Miejsce: Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny, Sala 15A, Budynek BK, ul. Władysława Trylińskiego 2, 10-683 Olsztyn

Program

 • 11:30-12:00 - Rejestracja
 • 12:00-13:30 - Internacjonalizacja MŚP (1.2 POPW) - dotacje dla mikro, małych i średnich firm prowadzących działalność gospodarczą na terytorium Polski Wschodniej na:
  • koszty usług doradczych związanych z opracowaniem i przygotowaniem do wdrożenia nowego modelu biznesowego,
  • koszty innych usług komplementarnych względem zakupywanych usług doradczych związanych z przygotowaniem do wdrożenia nowego modelu biznesowego,
  • koszty udziału w międzynarodowych targach, wystawach i misjach gospodarczych,
  • koszty związane z nabyciem opracowania niezbędnego do automatyzacji procesów biznesowych w związku z przygotowaniem do internacjonalizacji działalności.
 • 13:30-14:00 - Sesja pytań i odpowiedzi


Transmisja on-line ze spotkania informacyjnego z ekspertem PARP

Zapraszamy na transmisję on-line ze spotkania informacyjnego w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym. Spotkanie stanowi świetną okazję, aby dowiedzieć się od eksperta z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, m.in. na jakie działania można uzyskać dotację, jak również na co zwrócić uwagę przy wypełnianiu wniosku o dofinansowanie.

Start transmisji: wtorek 30 lipca, godzina 12:00
Link do strony: Transmisja on-line


Transmisja on-linePolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij