Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
29 lipca 2019

Wizyta przedstawiciela firmy OTCF S.A. w Azerbejdżanie

W dniach 20-25 lipca 2019 r. odbyła się wizyta przedstawiciela marki 4F firmy OTCF S.A. w Azerbejdżanie. Celem wizyty było nawiązanie kontaktów z lokalnymi firmami z branży odzieży sportowej.

W ramach wizyty odbyły się spotkania z przedstawicielami firm Sport System, Go Sport, Timsport, United Sport. Podczas spotkania przeprowadzono dyskusje na temat możliwości nawiązania współpracy w zakresie eksportu produktów 4F do Azerbejdżanu.

OTCF S.A. - polska firma odzieżowa specjalizująca się w tworzeniu, produkcji i sprzedaży odzieży sportowej i akcesoriów dla konsumentów oraz dla sportu zawodowego. W swoim portfolio posiada sportowe marki 4F oraz Outhorn, a także multibrandowe sklepy sportowe 4Faces. Spółka posiada sieć sprzedaży na którą składa się 174 sklepów własnych marki 4F oraz 180 współpracujących w Polsce, a także łącznie kilkanaście na Łotwie, Słowacji, w Rumunii oraz Czechach. Oprócz tego spółka posiada markę Outhorn dystrybuowaną w kanale hurtowym. Firma jest również właścicielem multibrandowych salonów 4Faces z odzieżą i sprzętem sportowym - ma je w Poznaniu i Katowicach. Siedziba spółki mieści się w Wieliczce, ma też biuro w Warszawie.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij