Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
24 lipca 2019

BIO ASIA Taiwan 2019

Tajpej
W dniach 24-28 lipca 2019 r. w stolicy Tajwanu, Tajpej, odbędzie się Międzynarodowa Konferencja oraz Targi Bio Asia Taiwan, które zgromadzą przedstawicieli biotechnologii i farmacji oraz inwestorów z Ameryki Północnej, Europy i Azji. ZBH w Tajpej zaprasza polskie firmy do udziału w wydarzeniu!

BIO ASIA - Taiwan


Jedno z największych spotkań tego typu w Azji, konferencja i wystawa BIO Azja-Tajwan ma przyciągnąć ponad 1500 uczestników z ponad 25 krajów reprezentujących usługi biomedyczne, farmaceutyczne, genomiczne, biotechnologiczne, sprzęt i instrumenty, badania naukowe, produkty kosmetologiczne i opiekę zdrowotną opartą na biologii.

Pięciodniowe wydarzenie to możliwość uczestniczenia w prezentacjach firm z Azji i całego świata, spotkaniach BIO One-on-One Partnering, seminariach i warsztatach oraz wystawie obejmującej ponad 1700 stoisk z ponad 600 firm.

Nowość w 2019 r. - Konferencja i wystawa BIO Azja-Tajwan będą promować partnerstwo i prowadzić rozmowy za pośrednictwem BIO One-on-One Partnering dla osób poszukujących możliwości uzyskiwania licencji z międzynarodowymi korporacjami. System BIO One-on-One Partnering ułatwia wyszukiwanie i identyfikację potencjalnych partnerów oraz żądanie spotkań z innymi osobami, które chcą nawiązać współpracę w zakresie odkrywania i opracowywania ofert.

Blok tematyczny "Biotech jako kolejny silnik wzrostu dla Azji" BIO Asia-Taiwan pokaże przewagę cyfrową Tajwanu w tym sektorze i wyróżni biotechnologię i farmaceutyki, urządzenia medyczne, medycynę precyzyjną, a także aplikacje AI, technologie ICT i IoT oraz opiekę zdrowotną / inwestycje medyczne.

Zagraniczne Biuro Handlowe w Tajpej oferuje polskim firmom możliwość bezpłatnej prezentacji swoich usług i produktów na stoisku podczas wydarzenia.

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w Targach oraz wszelkich pytań o szczegóły uczestnictwa, prosimy o kontakt z ZBH Tajpej:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij