Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
4 lipca 2019

KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,

4 lipca 2019 r. otrzymaliśmy sygnały o mailowym podszywaniu się pod Polską Agencję Inwestycji i Handlu. Fałszywe maile dotyczą oferty na „produkty i usługi dostaw komercyjnych”.

Uprzejmie informujemy, że Polska Agencja Inwestycji i Handlu nie prowadzi korespondencji mailowej, z adresów w domenie @paih-pl.online . Prosimy o nieotwieranie korespondencji, pochodzącej z tego adresu, ponieważ mail może zawierać złośliwe oprogramowanie, które może zainfekować urządzenie lub spowodować utratę danych.

Jedyna korespondencja, jaką prowadzimy z klientami i partnerami odbywa się z wykorzystaniem adresów mailowych w domenie rządowej: @paih.gov.pl

Ze względów bezpieczeństwa rekomendujemy zawsze sprawdzanie adresów nadawcy. W przypadku otrzymania maila sugerującego pochodzenie od Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH), ale wysłanego z innego adresu niż z domeny @paih.gov.pl - prosimy o:

  • nieotwieranie maili i załączników;
  • nieodpowiadanie na korespondencję;
  • wszelkie podejrzane maile proszę kierować na skrzynkę: incydent@paih.gov.pl

Atak dotyczy jedynie podszywania się pod Polską Agencję Inwestycji i Handlu. Informujemy, że serwery i systemy teleinformatyczne Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz zgromadzone na nich dane są bezpieczne.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij