Infolinia: 800 800 120
Aktualności
Strona główna > Aktualności
27 czerwca 2019

Spotkanie Advisory Board w siedzibie ZBH Meksyk

We wtorek, 25 czerwca 2019 r., w siedzibie ZBH Meksyk odbyło się ostatnie przed przerwą wakacyjną spotkanie członków Advisory Board.

Advisory Board1


Tematem przewodnim spotkania był marketing w sieci, o którym opowiedziała współwłaścicielka firmy Stay on Social - Polka mieszkająca w Meksyku - Patrycja Giemza, Influencer Marketing Director wraz z Maxime Noriega, Marketing Director.


Advisory Board2


Panie zaprezentowały, czym jest siła reklamy w sieci i jaka jest rola influencerów i blogerów w dzisiejszym świecie. Przedstawiły jak na przestrzeni ostatnich lat zmieniła się promocja i pozycjonowanie produktów w sieci. Bardzo ważnym elementem, aby usytuować produkty na danym rynku, w naszym przypadku na rynku meksykańskim, jest również element promocyjny storytellingu. Zainteresowane firmy, które chcą wprowadzić swoje produkty na rynek meksykański i chciałyby skorzystać z promocji i usług, które oferuje firma Stay On Social zapraszamy do kontaktu z Patrycją Giemzą.


Patrycja GiemzaPatrycja Giemza, właścicielka firmy Stay ON Social
e-mail: pgiemza@stayonsocial.com


Na spotkaniu omówiono również możliwości promocji polskich firm planujących ekspansję na rynek meksykański. Uwagę poświęcono zwłaszcza sektorowi spożywczemu, z którym ZBH Meksyk wiąże największe plany promocyjne w nadchodzących miesiącach.


Advisory Board4


Kolejne spotkanie Advisory Board odbędzie się we wrześniu. Do zobaczenia po wakacjach.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij