Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
27 czerwca 2019

Bezpłatne seminarium dla polskich firm sektora medycznego - FIME 2019

Miami, USA
Zagraniczne Biuro PAIH w Waszyngtonie zaprasza polskie firmy z sektora medycznego do udziału w bezpłatnym seminarium biznesowym 27 czerwca 2019 r. o godz. 10:00 am (sala nr 101, Miami Beach Convention Center) na temat przepisów FDA dotyczących urządzeń medycznych oraz aspektów prawnych prowadzenia działalności gospodarczej w USA.

Seminarium - FIME


Polskie firmy planujące odwiedzić targi sprzętu medycznego Florida International Medical Expo (FIME) - 26-28 czerwca i noszące się z zamiarem rozpoczęcia eksportu lub inwestycji w USA, zapraszamy do udziału w bezpłatnym seminarium biznesowym.

Zaproszeni przez nas lokalni eksperci i prawnicy ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie, w tym również w pracy z polskimi firmami, udzielą cennych wskazówek, popartych praktycznymi przykładami, nie tylko tym z Państwa, którzy już mają doświadczenia z rynkiem USA, ale również tym, którzy dopiero noszą się z takim zamiarem. Spotkanie będzie miało pragmatyczny charakter, dlatego też celem lepszej prezentacji i zrozumienia wybranych zagadnień będzie również możliwość zadawania pytań i przedyskutowania najbardziej nurtujących kwestii.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału i skorzystania z okazji zbudowania wiedzy rynkowej!Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij