Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
21 czerwca 2019

ZBH w Mumbaju na targach Cosmoprof India

ZBH w Mumbaju wzięło udział w targach kosmetycznych Cosmoprof poszukując możliwości dla polskich firm zainteresowanych ekspansją do Indii.

Cosmoprof India


Indyjski rynek kosmetyczny warty jest obecnie 6,5 mld USD, a w 2025 r. szacuje się, że będzie warty 20 mld USD przy średnim wzroście na poziomie 15-20%.

Trwające od 12-14 czerwca w kompeksie wystawienniczym NESCO w Mumbaju targi kosmetyczne Cosmoprof India przyciągnęły ponad 8 tysięcy odwiedzających oraz 237 wystawców. Zobaczyć można było marki indyjskie oraz zagraniczne m.in. z Korei, Chin, Singapuru, Tajlandii, ZEA, USA, Brazylii, Holandii, Francji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i Rosji itd.

Organizatorami kolejnej edycji wydarzenia były Bologna Fiere oraz UBM India.

Wystawcy prezentowali kosmetyki kolorowe, dermokosmetyki, kosmetyki organiczne, kosmetyki do pielęgnacji ciała oraz włosów. Dodatkowo można było zobaczyć najnowszą technologię kliniczną do zabiegów upiększających, urządzenia wellness and spa, urządzenia elektroniczne do stylizacji włosów oraz pielęgnacji ciała itd.

Odwiedzający wystawę to głównie dystrybutorzy, importerzy, przedstawiciele klinik kosmetycznych, sklepów stacjonarnych, sklepów online, sieci sklepów, hurtowni kosmetycznych, salonów kosmetycznych, wellness and spa, a także artyści make up, styliści urody i fryzjerzy.


Cosmoprof India


W trakcie trwania targów odbywały się seminaria oraz panele dyskusyjne dotyczące między innymi zabiegów upiększających, najnowszej technologii w klinikach kosmetycznych, a także dermokosmetyki jako nowego trendu na rynku indyjskim. To, co charakteryzuje targi Cosmoprof India to z całą pewnością wysoki poziom organizacji oraz duże zaufanie zagranicznych wystawców i odwiedzających.

Firmy zainteresowane nowymi kontaktami z branży kosmetycznej w Indiach zapraszamy do kontaktu z ZBH w Mumbaju i panię Sandrą Malgrab, business development managerem: sandra.malgrab@paih.gov.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim przewodnikiem o rynku kosmetycznym w Indiach pod linkiem.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij