Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
11 czerwca 2019

Poland & CEE - co-building BELT & ROAD

Warszawa
‘Poland & CEE - co-building BELT & ROAD’ to pierwsza organizowana w Polsce anglojęzyczna konferencja o charakterze biznesowym w całości poświęcona inicjatywie ‘Belt & Road’ z perspektywy Polski i regionu CEE.

Poland and CEE

 

Minęło ponad pięć lat od czasu, gdy inicjatywa ‘Belt & Road’ została zainicjowana przez chińskiego prezydenta Xi Jinpinga a wciąż nie jest jasne jaka będzie rola i w jakim stopniu Polska oraz szerszy region Europy Środkowej i Wschodniej skorzystają na tym projekcie. Celem wydarzenia jest przyjrzenie się chińskim inwestycjom z punktu widzenia biznesu skoncentrowanego na Regionie CEE  oraz odpowiedź na pytanie, które kraje i sektory będę beneficjentami tego przedsięwzięcia gospodarczego.

Współorganizatorem konferencji jest Frank Schuhholz, założyciel FMS Advisers, ekspert w dziedzinie transportu multimodalnego, kolei i logistyki (Haga), a współgospodarzem Wolfgang Lehmacher, ekspert specjalizujący się w globalnym transporcie, logistyce i łańcuchu dostaw, były dyrektor ds. łańcucha dostaw i przemysłu transportowego w World Economic Forum.

Wyjątkowy koncept konferencji powstał po to, aby w ciągu dwóch dni, od lunchu do lunchu, dać uczestnikom jak najwięcej czasu do wysłuchania ekspertów, ale przede wszystkim do dyskusji i nieformalnych spotkań. Służą temu wystąpienia, sesje panelowe oraz dyskusje w grupach z udziałem wszystkich uczestników, lunche networkingowe oraz uroczysta kolacja na zakończenie pierwszego dnia wydarzenia. Sprzyjają temu także kameralna liczba i staranny dobór uczestników wydarzenia.

Udział w dyskusji potwierdzili eksperci w dziedzinie logistyki, łańcucha dostaw, infrastruktury i finansowania z całego świata, co zapewnia możliwość nawiązywania kontaktów na wysokim poziomie oraz dostarczy informacji przydatnych w planowaniu strategii biznesowych w oparciu o inicjatywę ‘Belt & Road’.

Wśród prelegentów są m.in.: Kustaa Valtonen i Peter Vesterbacka z FinEst Bay Area Development (Finlandia); Dr. Chen Chen, China Special Advisor, Baker McKenzie (Budapeszt); Dr. Carsten Hinne, CEO, DB Cargo Eurasia, SVP Corridor Development China (Frankfurt); Robert Dobrzycki, CEO, Panattoni Europe (Warszawa); Volker Friedrich, Founder & CEO, GBP International Management Consultancy (Berlin - Pekin); Renata Osiecka, CEO, AXI IMMO (Warszawa); Carsten Pottharst, CEO, InterRail Europe (Frankfurt); Dr. Wulf Meinel, CEO, Frasers Property Europe (Amsterdam); Bartosz Komasa, Head of Corporate Relations, Bank of China (Warszawa); Bartek Pastwa, Board Member, Port of Rijeka (Chorwacja), Lucio Vinhas de Souza, Head of Economics Team, European Commission European Political Strategy Centre (Bruksela), Christian Kuhn, Chairman of the Board of Directors, Kazakhstan Temir Zholy (Kazachstan).

Program konferencji oraz rejestracja dostępne są na stronie: https://poland-today.pl/event/poland-cee-co-building-the-belt-roadPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij