Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
12 czerwca 2019

Forum Biznesu UE-Azerbejdżan 2019

Baku, Azerbejdżan
Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Baku zaprasza polskie firmy do udziału w 5. Forum Biznesu UE-Azerbejdżan w dniach 12-13 czerwca 2019 roku.

EU-Azerbaijan


Delegacja Unii Europejskiej w Azerbejdżanie i Niemiecko-Azerbejdżańska Izba Handlowa (AHK Azerbejdżan) serdecznie zapraszają na piąte forum biznesowe UE-Azerbejdżan, które odbędzie się 13 czerwca 2019 r. w JW Marriott Absheron Hotel Baku. Forum, finansowane przez Unię Europejską, jest unikalną platformą do dyskusji na temat klimatu biznesowego i możliwości inwestycyjnych. W ciągu ostatnich kilku lat Forum Biznesowe UE-Azerbejdżan stało się flagowym wydarzeniem biznesowym dla ponad 800 uczestników z UE i Azerbejdżanu.

Tegoroczny program obejmuje oficjalne otwarcie, sesję plenarną na temat klimatu biznesowego oraz równoległe sesje sektorowe dotyczące rolnictwa, łączności i turystyki.

Przedsiębiorstwa z UE są zaproszone do udziału w przyjęciu i kolacji, które odbędą się w Hotelu Four Seasons Baku w dniu 12 czerwca 2019 r.

Udział jest bezpłatny. Koszty podróży i zakwaterowania muszą zostać pokryte przez uczestników. Aby uzyskać pomoc w kwestiach zakwaterowania i wizy prosimy zwrócić się do AHK Azerbejdżan.

Termin rejestracji upływa 10 maja 2019 r. Wszystkie formularze zostaną przejrzane i potwierdzone pocztą elektroniczną po przesłaniu.

W razie pytań prosimy o kontakt z panią Aynur Nasibova za pośrednictwem poczty elektronicznej (EUbusinessforum@ahk-baku.de) lub telefonicznie +994 12 497 63 06/07.

 
Załączniki:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij