Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
6 czerwca 2019

XXV Spotkanie Biznesu w Ostrawie

Ostrawa, Czechy
Spotkanie Biznesu to międzynarodowe wydarzenie gospodarcze z ponad dwudziestoletnią tradycją, organizowane we współpracy z Konsulatem Generalnym Rzeczypospolitej Polskiej w Ostrawie w celu wsparcia interesów handlowych firm z Polski, Czech oraz Słowacji.

 Spotkanie biznesu w Ostrawie


Spotkanie jest platformą do nawiązania kontaktów między przedsiębiorcami oraz okazją dla rozwijania inicjatyw transgranicznych.

Głównym organizatorem tego wydarzenia jest Czesko-Polska Izba Handlowa z siedzibą w Ostrawie, która w tym roku obchodzi 20-lecie. Współorganizatorzy - to szereg instytucji otoczenia biznesu zwłaszcza regionu Morawsko-Śląskiego, polskich województw opolskiego i śląskiego oraz słowackiego regionu żylińskiego.

W wydarzeniu oprócz przedsiębiorców z różnych branż biorą udział także przedstawiciele administracji państwowych i samorządowych, posłowie, senatorzy oraz przedstawiciele izb i stowarzyszeń gospodarczych.

Pierwsza część konferencyjna odbędzie się od godz. 9 w Ratuszu Miasta Ostrawy. Po panelach dyskusyjnych zaplanowano konferencję prasową.

Po południu - podczas drugiej części wydarzenia - w ogrodach Konsulatu Generalnego RP w Ostrawie będzie miał miejsce piknik gospodarczy, czyli "B2B spotkanie polskich i czeskich przedsiębiorców", w trakcie którego można nawiązać nowe transgraniczne kontakty handlowe i towarzyskie.


Załączniki:

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij