Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
4 czerwca 2019

Relacja z targów FRO EXPO

FRO EXPO 2019 Mumbai to najważniejsze targi franczyzowe w Indiach, które odbyły się w dniach 25-26 maja 2019 r. w Mumbaju. Zapraszamy do zapoznania się z relacji z udziału ZBH.

FRO EXPO


ZBH w Mumbaju na targach Fro Expo poszukuje możliwości dla polskich firm

W dniach 25-26 maja 2019 r. w Bombay Exhibition Center NESCO w Mumbaju odbyły się organizowane przez Franchise India i wspierane przez Indian Franchise Association targi dedykowane franczyzie FRO EXPO 2019. Targi poświęcone wyłącznie franczyzowemu modelowi biznesowemu były okazją do zaprezentowania firm z różnych sektorów.


FRO EXPO


W wydarzeniu wzięły udział firmy z sektora spożywczego, tj. restauracje, kawiarnie, lodziarnie, a także firmy z sektora technologicznego, biżuteryjnego, opieki zdrowotnej, firmy oferujące swoje usługi w zakresie edukacji, tj. szkoły językowe, przedszkola. Dodatkowo wydarzenie zainteresowało doradców finansowych i inwestycyjnych, profesjonalistów z agencji reklamowych i medialnych, przedstawicieli instytucji rządowych i publicznych.


FRO EXPO


W edycji, która miała miejsce w Mumbaju, udział wzięli międzynarodowi wystawcy z Chin i Malezji. Z informacji przekazanych przez organizatorów wydarzenia, dużo większa liczba wystawców międzynarodowych jest obecna na edycji delhijskiej - 17th International Franchise and Retail Show - która ma miejsce 12-13 października 2019 r. w Pragati Maidan w Nowym Delhi. Podczas edycji delhijskiej udział weźmie ponad 500 firm i instytucji lokalnych oraz ponad 150 międzynarodowych.

Fro Expo to wydarzenie sprzyjające poznaniu nowych kontaktów dla firm zainteresowanych franczyzą w Indiach.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij