Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
3 czerwca 2019

BIO International Convention w Filadelfii

Filadelfia, USA
Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Nowym Jorku zapraszają polskie firmy z sektora biotechnologicznego i farmaceutycznego do skorzystania z możliwości związanych z organizacją narodowego stoiska informacyjno-promocyjnego podczas BIO International Convention, które odbędzie się w Filadelfii (USA) w dniach 3-6 czerwca 2019 r.

BIO International Convention

W związku z realizacją Branżowego Programu Promocji Biotechnologia i farmaceutyka, Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje narodowe stoisko informacyjno-promocyjne na jednej z najważniejszych imprez branży biotechnologicznej i farmaceutycznej na świecie - BIO International Convention.

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w stolicy stanu Pensylwania - Filadelfii w dniach 3-6 czerwca i zgromadzi (wg szacunków) około 1800 firm oraz ponad 16 tys. uczestników.

BIO International Convention to szereg wydarzeń odbywających się w jednym czasie a poświęconych branży biotechnologicznej i farmaceutycznej:

  • BIO Exhibition
  • BIO One-on-One Partnering (część networkingowa - spotkania B2B umawiane za pośrednictwem elektronicznej platformy)
  • Biotechnology Entrepreneurship Boot Camp
  • Education Sessions
  • Philadelphia Biotech Ecosystem Tours


Pełny program oraz lista wydarzeń znajduje się na oficjalnej stronie.


Polskie firmy zainteresowane udziałem mogą skorzystać z:

  • bezpłatnej wejściówki na BIO Exhibition (część wystawiennicza wydarzenia) przyznanej przez PAIH*

*UWAGA: w związku z ograniczoną liczbą wejściówek PAIH zastrzega sobie prawo przyznania limitowanej ich liczby dla każdej z firm. W przypadku dużego zainteresowania o przydziale wejściówek decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Wejściówka upoważnia do zwiedzania BIO Exhibition, w tym uczestnictwa w BIO Exhibitor Hospitality Receptions (wtorek, 4 czerwca). Standardowy koszt wejściówki to 325 USD.

  • strefy B2B na stoisku PAIH
  • możliwości promocji własnych materiałów informacyjno-promocyjnych (katalogi, broszury, ulotki) oraz audiowizualnych (wideo) na stoisku

Termin na przesłanie materiałów: 1 maja 2019 r.

  • udziału w wydarzeniach networkingowych (typu business mixer) i informacyjnych organizowanych przez PAIH i ZBH Nowy Jork w Filadelfii podczas BIO International Convention


Zainteresowane firmy zapraszamy do kontaktu z centralą PAIH: biotech@paih.gov.pl, 22 334 98 78 lub Zagranicznym Biurem Handlowym w Nowym Jorku.

Branżowy Program Promocji Biotechnologia i Farmaceutyka realizowany jest przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu w ramach poddziałania 3.3.2 "Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe - Marka Polskiej Gospodarki - Brand" Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (PO IR).Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij