Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
28 maja 2019

Kongres Rynku FMCG - Market Roku i Drogeria Roku

Warszawa
Zapraszamy do udziału w 12. edycji "KONGRESU RYNKU FMCG - Market Roku i Drogeria Roku", który odbędzie się 28 i 29 maja 2019 r. w hotelu Double Tree by Hilton, przy ul. Skalnicowej 21 w warszawskim Wawrze.

Kongres Rynku FMCG 2019


Kongres Rynku FMCG 2019, to jedna z największych w regionie Europy Centralnej i Wschodniej konferencja, poświęcona lokalnym i globalnym trendom, nowym ideom oraz przyszłości sektora retail, e-commece i przemysłowi FMCG oraz ich otoczeniu usługowo-technologicznemu. Podczas Kongresu uznani przedstawiciele biznesu z regionu CEE, charyzmatyczni mówcy, liderzy i decydenci polityczni oraz autorytety ze świata nauki wezmą udział w panelach dyskusyjnych, mini-debatach i prezentacjach.

Kongres Rynku FMCG 2019 jest platformą wymiany myśli, wiedzy i komunikacji między partnerami, ale pełni także rolę drogowskazu, który pomaga przedsiębiorcom spojrzeć w przyszłość sektora FMCG i pozwala podejmować strategiczne decyzje dotyczące zarządzania prowadzonymi firmami i działami.

Tegoroczna, 2-dniowa edycja Kongresu zgromadzi blisko 1200 uczestników z Polski i zagranicy. Wśród nich znajdą się przedstawiciele sieci handlowych, producenci oraz dostawcy usług dla sektora.

Kongres Rynku FMCG 2019 oferuje ponadto:

  • Dzień I - Cztery sesje tematyczne: „Strategie w biznesie handlowym”, „Sklep przyszłości - Retail Forum by Modern Expo”, „Strategie Food i Non-Food”, „Łańcuch dostaw w centrum uwagi”
  • Dzień II - Cztery sesje tematyczne: „Konsument w centrum uwagi”, „Lojalność i strategie marketingowe”, „Fokus na technologię i e-commerce”, „Fokus na marki własne i marki prywatne”
  • Targi, podczas których blisko 100 dostawców zaprezentuje innowacyjne produkty i rozwiązania dla biznesu
  • Przerwy sprzyjające networkingowi
  • After Party


Kliknij, aby zobaczyć:


Chęć udziału w Kongresie można zgłosić wypełniając formularz elektroniczny.

Do Państwa dyspozycji we wszelkich sprawach organizacyjnych pozostają:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij