Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
25 maja 2019

FROEXPO 2019 Mumbai

Mumbaj, Indie
FROEXPO 2019 Mumbai - 113th National Franchise & Retail Show to najważniejsze targi franczyzowe w Indiach, które odbędą się w dniach 25-26 maja 2019 r. w Mumbaju. Wydarzenie daje świetną okazję do obserwacji pod jednym dachem pomysłów biznesowych z dużym potencjałem pojawienia się na rynku indyjskim, ale też potencjałem dalszego, progresywnego rozwoju.

FROEXPO 2019 Mumbai logo


Targi FROEXPO 2019 Mumbai to możliwość przedstawienia szerokiej 10-cio tysięcznej publice koncepcji włanego biznesu, sprzedaży marki, rozszerzenia sieci marki, znalezienia nowych franczyzobiorców.

  • Do kogo kierowana jest oferta targowa?

Przede wszystkim do firm poszukujących partnerów franczyzowych, licencjonowanych agentów, autoryzowanych dystrybutorów lub partnerów. Targi zrzeszają firmy oferujące porady i konsultacje, a także wsparcie w doborze i sprzedaży produktu, dostawę usług w zakresie finansów, technologii, marketingu, prawa, księgowości, usług doradczych dla sektora usług detalicznych i konsumenckich. Ponadto spotkać będzie można międzynarodowe stowarzyszenia franczyzowe, które chcą współpracować z inwestorami o wysokich możliwościach inwestycyjnych i potencjalnymi franczyzobiorcami typu master / multi-unit. Wśród wystawców obecni będą też deweloperzy detaliczni poszukujący rozwiązań leasingowych.

FROEXPO 2019 Mumbai jest zatem idealną platformą dla polskich marek, zainteresowanych franczyzowym modelem biznesu i ekspansją na rynek indyjski poprzez nawiązanie kontaktów z potencjalnymi franczyzobiorcami.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij