Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
16 maja 2019

Wizyta w fabryce firmy Raloy Lubricantes S.A. de C.V.

W dniu 13 maja 2019 r., pracownicy Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu ZBH Meksyk zostali zaproszeni na spotkanie z firmą Raloy Lubricantes S.A. de C.V., aby dowiedzieć się więcej o jej działalności i zwiedzić fabrykę.

Raloy Lubricantes


Firma Raloy jest w 100% meksykańską firmą z siedzibą w Parku Przemysłowym Santiago Tianguistenco w stanie Meksyk, zajmującą się produkcją i komercjalizacją samochodowych i przemysłowych olejów smarowych, płynów chłodzących, płynów hamulcowych i innych dodatków.


Raloy Lubricantes


Obecnie Raloy zajmuje się produkcją rozwiązań stosowanych w silnikach wysokoprężnych, wyposażonych w selektywną redukcję katalityczną (SCR = Selective Catalytic Reduction), która działa poprzez zmniejszenie emisji zanieczyszczeń.


Raloy Lubricantes


Firma Raloy skontaktowała się z Zagranicznym Biurem Handlowym Meksyk, ponieważ jest zainteresowana nawiązaniem współpracy z polskimi dostawcami mocznika, substancji chemicznej używanej do produkcji wspomnianego rozwiązania. Podczas spotkania omówiono różne plany nawiązania współpracy z polskimi firmami, w których ZBH Meksyk odegra kluczową rolę.


Raloy Lubricantes


Ponadto podczas wizyty odbyło się również spotkanie z firmą Thermo Fluidos, która zajmuje się produkcją tworzyw sztucznych.


Raloy LubricantesPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij