Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
14 maja 2019

XV Polsko-Niemieckie Forum Gospodarcze

Warszawa
Polsko-Niemieckie Forum Gospodarcze to konferencja, organizowana już po raz piętnasty przez Studenckie Koło Naukowe Spraw Zagranicznych przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie wraz z Kölner Verein für Europäische Zusammenarbeit z Uniwersytetu w Kolonii.

pl niem forum 2019


Nadrzędnym celem przedsięwzięcia jest rozwijanie współpracy gospodarczej między Polską i Niemcami oraz promocja Polski jako obszaru inwestycyjnego o dużym potencjale i kapitale ludzkim, a także wymiana studencka, wspierająca rozwój naukowy studentów.

Wydarzenie dzieli się na dwie części - polską, podczas której studenci z Niemiec odwiedzają Warszawę - oraz niemiecką, w trakcie której do Kolonii udają się studenci z Polski. Uczestnicy wezmą udział w wykładach, warsztatach i dyskusjach panelowych prowadzonych przez autorytety z danych dziedzin, poruszających tematykę ekonomiczną, polityczną i społeczną w kontekście stosunków polsko-niemieckich. Ponadto zaplanowane są wizyty o charakterze kulturalnym, mające na celu lepsze poznanie historii obydwu państw, a także szereg aktywności skłaniających do zacieśniania więzi między studentami prestiżowych europejskich uczelni.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/PNFG2019/Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij