Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
14 maja 2019

Polskie stoisko narodowe na targach CMEF Spring CHINA 2019

Szanghaj, Chiny
W dniach 14-17 maja 2019 r. w Szanghaju odbędą się targi sprzętu medycznego CMEF Spring China. Polska Agencja Inwestycji i Handlu promować będzie polską branżę sprzętu medycznego.

CMEF Spring


Targi CMEF odbywają się dwa razy w roku - wiosną i jesienią. Po ponad 39 latach nieustannych innowacji i samodoskonalenia, stały się jednym z największych wydarzeń promujących branżę sprzętu medycznego, powiązanych produktów i usług w regionie Azji i Pacyfiku. Będzie tam również Polskie Stoisko Narodowe.

Zapraszamy do kontaktu z PAIH wszystkich polskich przedsiębiorców, którzy odwiedzą targi, ale nie są na nich wystawcami.

  • Jak wykorzystać potencjał Polskiego Stoiska Narodowego?

Polskie Stoisko Narodowe to przestrzeń networkingowa - ale nie wystawiennicza - stworzona z myślą o polskich wystawcach oraz przedsiębiorcach, którzy nie mają na targach własnych stoisk, ale potrzebują miejsca, w którym mogą spotkać się z kontrahentami lub potencjalnymi partnerami biznesowymi. Dodatkowo bezpłatnie można prezentować własne materiały reklamowe - ulotki, katalogi, filmy reklamowe etc.

  • Czy korzystanie ze Stoiska Narodowego jest odpłatne?

Nie, każda polska firma z branży sprzętu medycznego ma możliwość nieodpłatnego wykorzystania przestrzeni dla odbywania spotkań i rozmów biznesowych. Dodatkowo zapewniamy serwis kawę, herbatę, ciasteczka, polskie krówki …wszystko pod Marką Polskiej Gospodarki.

  • Co trzeba zrobić aby skorzystać z Polskiego Stoiska Narodowego?

Skontaktuj się z nami!

  • Pytania, wątpliwości?

Czekamy na Wasze maile: medical@paih.gov.pl

Do zobaczenia na Polskim Stoisku Narodowym na targach CMEF Spring CHINA w Szanghaju!Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij