Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
14 maja 2019

VI Dni Skandynawskie

Szczecin
Unikatowe prezentacje, warsztaty tematyczne oraz spotkania i ciekawe wykłady dla przedsiębiorców - to najważniejsze wydarzenia dla biznesu, które odbędą się podczas VI edycji Dni Skandynawskich w dniach 14-19 maja 2019 r. w Szczecinie.

Dni Skandynawskie 2019Tegorocznej edycji wydarzenia przyświeca 100-lecie nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Polską a Danią, Szwecją, Norwegią i Finlandią. Dni Skandynawskie to jedyne wydarzenie w Polsce, które tak wielotorowo podkreśla współpracę ze Skandynawią i jest tak szeroką platformą do wymiany kontaktów i wzajemnych relacji.

Szczecin jest dynamicznie rozwijającym się miastem, które stwarza warunki do lokalizacji skandynawskiego kapitału. Dziś w Szczecinie kapitał skandynawski jest reprezentowany przez ponad 160 firm w Szczecinie i ponad 400 w regionie. Połączenie lotnicze aż do 6 miast w Norwegii, Szwecji i Danii sprawia, że warunki do współpracy stają się jeszcze bardziej sprzyjające. To wszystko powoduje, że Szczecin chce intensyfikować istniejące już kontakty.

Wydarzenie rozpocznie Gala Inauguracyjna, która odbędzie się 14 maja br. w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza. Wykład motywujący Tatiany Mindewicz-Puacz oraz koncert zespołu Czesław Śpiewa uzupełnią spotkania i rozmowy w skandynawskiej atmosferze.

15 maja zapraszamy do Hotelu Radisson Blue na Scandinavian Business Connect, czyli spotkanie skierowane do ludzi biznesu na temat wsparcia start-upów, przyszłościowych rozwoiązań dla przemysłu, przemysłu 4.0, rozwoju biznesu i przewagi konkurencyjnej oraz kwestii związanym ze Smarter Living and Working. W ramach Scandinavian Business Connect będzie możliwość wzięcia udziału w warsztatach, spotkaniach, networkingu i prezentacjach biznesowych. Wydarzenie rozpocznie wykład wprowadzający The Power of Norway. O energii, synergii, strategii i aniołach biznesu, który wygłosi Martalena Madej, Kierownik Zagranicznego Biura w Oslo, Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

Scandinavian Business Connect organizuje Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej.

Więcej informacji o Dniach Skandynawskich można znaleźć na stronie wydarzenia, tam też można zarejestrować się na tegoroczne wydarzenie.

Rejestracja potrwa do 7 maja br.

Zapraszamy także do pobierania aplikacji Dni Skandynawskie 2019 w Google Play i App Store.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij