Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
12 maja 2019

Polskie Targi Pracy w Londynie

Londyn, Queen Elizabeth II Centre
>>> Sprawdź aktualną sytuację na polskim rynku pracy. Na Targach spotkasz pracodawców i instytucje publiczne, które pomogą Ci podjąć decyzję o rozwoju lub kontynuacji kariery nad Wisłą! <<<
Polska Agencja Inwestycji i Handlu wraz z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii oraz Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zapraszają do udziału w pierwszych Polskich Targach Pracy w Londynie.
 
Ofertę zatrudnienia przedstawią wiodące przedsiębiorstwa oraz międzynarodowe korporacje (m.in. z branży medycznej, finansowej, i telekomunikacyjnej), a także instytucje związane z krajowym rynkiem pracy:
  • prywatni wystawcy: Asseco, Adamed, Budimex, Credit Suisse, Fujitsu, Grupa Żywiec, IBM, Jabil, Johnson&Johnson, LG Chem, Polpharma, Polpharma Biologics, PKN Orlen, PKO BP, PZU, Orange, Roche, Selena, Siemens, Związek Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych;
  • instytucjonalni: MPiT, MRPiPS, ZUS, Portal PPK, PAIH.

targi_pracy_logotypy_prezentacja

Uczestnicy będą mogli zapoznać się także z ofertą pracy w służbie cywilnej.

Poza częścią wystawową, podczas Targów odbywać się będzie także konferencja w której wezmą udział przedstawiciele biznesu i administracji państwowej (Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, ZUS i PFR PPK). Tematy paneli konferencyjnych będą dotyczyć między innymi: przepisów prawa pracy i aktualnej sytuacji na polskim rynku pracy, rozwoju technologicznego Polski, rządowych programów startupowych i socjalnych oraz dotacji jakie można otrzymać na start nowej firmy.

Polskie Targi Pracy w Londynie to niepowtarzalna szansa na zapoznanie się z aktualnymi i realnymi ofertami pracy w Polsce.

 
Gdzie i kiedy?
  • 12 maja, od godz. 9:00 - 16:30
  • Queen Elizabeth II Centre, Broad Sanctuary, Westminster, Londyn
  • Wstęp bezpłatny

UWAGA: Oficjalne otwarcie z udziałem minister przedsiębioroczości i technologii Jadwigi Emilewicz odbędzie się o godz. 11:00.

 

>>> Rejestracja on-line <<<<


W sprawach organizacyjnych prosimy o kontakt z:


Zapraszamy!

Załącznik: 

LondynPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij