Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
6 maja 2019

Start Alliance: Discover Vienna - Smart City

Dołącz do Discover Vienna: Smart City w dniach 6-10 maja 2019 roku i poznaj w wiedeńskie środowisko smart city!

SA Viena Smart City

Rekrutacja na wydarzenie trwa do 26 marca 2019 r., ale nie czekaj do ostatniej chwili i aplikuj już dziś!

Organizatorzy zapewniają: pokrycie wydatków do 50% dla jednej osoby z wybranego start-upu, przy czym dofinansowanie nie może przekroczyć 2500 euro (koszty podróży, wydatki na zakwaterowanie i miejsce pracy na maksymalnie 14 dni, bilet na wydarzenie towarzyszące).

Program dedykowany jest do firm rozpoczynających działalność, oferujących innowacyjne produkty i rozwiązania, które poprawiają jakość życia w mieście np. z obszaru: logistyki miejskiej, blockchain, internet rzeczy, planowanie miejskie. Powinny one posiadać produkt, który wykracza poza etap idei lub prototypu. Produkt ten powinien być już z powodzeniem wprowadzony na rynek krajowy. Start-upy i firmy składające aplikacje nie powinny działać na rynku dużej niż osiem lat. Jednocześnie powinny one wykazać zainteresowane ekspansją na rynek austriacki, poszukiwać partnerów międzynarodowych, dążyć do pozyskania kapitału na arenie międzynarodowej (szczególnie w Austrii) i planować międzynarodową rekrutację do swoich zespołów.

Co zyskujesz? dostęp wiedeńskiego ekosystemu, udział w warsztatach dedykowanych m.in. finansowaniu start-upów, wsparcie Vienna Business Agency, udział w międzynarodowym festiwalu Pioneers 2019.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie internetowej dedykowanej Discover Vienna: Smart City.

W przypadku pytań, skontaktuj się z przedstawicielkami PAIH:

***

Start Alliance to inicjatywa miasta Berlina oraz organizacji Berlin Partner. Jej celem jest sieciowanie najbardziej innowacyjnych miast na świecie oraz tworzenie platformy do przepływu innowacyjnych firm. Uczestnictwo Warszawy w sieci współfinansowane jest z funduszy unijnych, w ramach projektu Next Step Poland, który realizowany jest przez trzy instytucje wchodzące w skład Grupy PFR – Polski Fundusz Rozwoju, Polską Agencję Inwestycji i Handlu oraz Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

SA Program - baner dolnyPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij