Infolinia: 800 800 120
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
30 kwietnia 2019

SIAL Canada 2019

Toronto, Kanada
W dniach 30 kwietnia-2 maja 2019 r. w "Enercare Center" w Toronto odbędą się międzynarodowe targi przemysłu rolno-spożywczego SIAL Canada.

SIAL Canada


SIAL Canada
to jedne z największych targów spożywczych w Ameryce Północnej, z ponad 850 wystawcami krajowymi i międzynarodowymi z ponad 50 krajów, które corocznie odwiedza ponad 15 000 nabywców z Kanady, Stanów Zjednoczonych i 60 innych krajów. Odwiedzający targi to przedstawiciele największych sklepów sieciowych i hurtowni spożywczych, szerokie grono przedstawicieli sklepów specjalistycznych i detalicznych oraz liczni dystrybutorzy.

Na tegorocznych targach polskie firmy będzie można spotkać na stoisku kampanii "Mięso o europejskiej jakości" realizowanej przez Unię Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego (UPEMI) przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej. Rozpoczęta w dniu 1 maja 2018 roku dwuletnia kampania dotyczy promocji schłodzonej lub mrożonej wieprzowiny i wołowiny oraz przetworów wytworzonych na bazie tych mięs skierowanej na rynki Stanów Zjednoczonych i Kanady. Na stoisku w/w kampanii swoją ofertę będą prezentować polscy producenci mięsa:


Ponadto jako samodzielni wystawcy na targach Sial obecne będą firmy:


Targi SIAL stanowią doskonałą okazją do zaprezentowania nowych i już istniejących na rynku produktów spożywczych przedsiębiorcom z Kanady i z całego świata. Targi te pozwalają na zapoznanie się z najnowszymi trendami rozwoju przemysłu spożywczego poszczególnych państw oraz do nawiązania licznych kontaktów biznesowych.

Zagraniczne Biuro Handlowe w Toronto zaprasza na SIAL Canada!Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij