Infolinia: 800 800 120
Aktualności
Strona główna > Aktualności
26 kwietnia 2019

Międzynarodowe targi żywności i hotelarstwa Food and Hotel Vietnam 2019

Food & Hotel Vietnam w Ho Chi Minh City to międzynarodowe targi żywności, napojów, hoteli, piekarni, restauracji, gastronomii i wyposażenia.

Food and Hotel Vietnam


Wystawcy prezentują innowacje, idee handlowe, trendy i technologie dla branży hotelarskiej w Wietnamie i regionie. Targi przyciągały wielu hotelarzy, sprzedawców detalicznych, inwestorów, konsultantów i kupujących, a obok targów odbyła się też konferencja informacyjna. W sumie targi trwały 3 dni, od 24 kwietnia do 26 kwietnia 2019 r. i zgromadziła około 12000 odwiedzających z 47 krajów do Ho Chi Minh City.


Food and Hotel Vietnam


Targi są doskonałą okazją do dalszego prezentowania polskiej oferty sektora spożywczego. Targi gromadziły kupców z Azji, Ameryki, Australii dzięki czemu promocja rozszerza się na większy obszar, nie tylko Europy. Wśród polskich organizacji producentów i firm handlowych wykrystalizowała się grupa podmiotów rozwijających kontrakty handlowe z tamtym rynkiem, którą chcemy rozwijać, powiększać i wspierać. Są one zainteresowane dalszym rozwojem współpracy, w czym udział w targach na rynku wietnamskim jest bardzo pomocny.


Food and Hotel Vietnam


Było tam stoisko zorganizowane przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, na którym wystawiało się sześciu polskich firm: P.P.H. Ewa-Bis Sp. z o.o., Ekofarm, Mieszko, Antonius Caviar, Maspex, LEI food.


Food and Hotel Vietnam

Food and Hotel Vietnam

Food and Hotel Vietnam

Food and Hotel VietnamPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij