Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
15 kwietnia 2019

Targi kosmetyczne w Dubaju - Beautyworld Middle East

Dubaj, ZEA
Beautyworld Middle East są największymi międzynarodowymi targami handlowymi dla produktów kosmetycznych oraz z kategorii pielęgnacji włosów, zapachów, a także sfery well-being na Bliskim Wschodzie oraz 1 z 3 największych wydarzeń dla branży na świecie.

BeautyWorld Middle East

Wydarzenie oferuje odwiedzającym możliwość osobistego spotkania oraz nawiązania relacji biznesowych z ponad 1,700 firm w zaledwie 3 dni targowe. Wydarzenie odgrywa istotną rolę we wzroście oraz rozwoju branży wraz z szeroką reprezentacją globalnych produktów oraz marek. W tym właśnie miejscu można dowiedzieć się co jest i będzie "trendy" w branży kosmetycznej.

Beautyworld Middle East odwiedza rokrocznie ponad 36 tys. gości stając się tym samym kluczowym wydarzeniem handlowym oraz networkingowym. Jeśli chcesz spotkać przedstawicieli poniższych grup z regionu Bliskiego Wschodu, jest to właśnie miejsce, gdzie spotykają się oni w celach biznesowych:

 • Kupcy
 • Dystrybutorzy
 • Producenci
 • Przedstawiciele Hoteli / Spa
 • Sprzedawcy / Hurtownicy
 • Konsultanci / Trenerzy
 • Importerzy / Eksporterzy
 • Kosmetolodzy
 • Stowarzyszenia Handlowe, Agencje Rządowe i Media
 • Profesjonaliści z obszaru Beauty & Hair


BeautyWorld Middle East - stoisko

Beautyworld Middle East 2018 w liczbach:

 • Liczba wystawców: 1738
 • Liczba reprezentowanych krajów: 62
 • Liczba odwiedzających: 36 693 z 143 krajów
 • Pawilony narodowe: 25


24. edycja targów odbędzie się w dniach 15-17 kwietnia 2019 w Dubai International Convention and Exhibition Centre. Po raz kolejny Polska będzie miała niezwykle silną reprezentację na targach, niespełna miesiąc po targach Cosmoprof w Bolonii. W wydarzeniu weźmie udział ponad 80 polskich firm kosmetycznych. Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) będzie gospodarzem narodowego stoiska informacyjno-promocyjnego, na którym prezentowane będą osiągnięcia polskiego przemysłu kosmetycznego, a także potencjał do rozwijania współpracy z naszymi przedsiębiorstwami.

Wszyscy obecni na targach polscy przedsiębiorcy będą mogli bezpłatnie wykorzystać przestrzeń stoiska PAIH jako miejsce spotkań B2B, a także do ekspozycji własnych materiałów reklamowych. Przez cały czas trwania targów do dyspozycji gości będzie również ekspert branżowy, którzy udzielać będą szczegółowych informacji o sektorze. Firmy zainteresowane dystrybucją folderów informacyjnych zapraszamy do przesyłania materiałów do 15 marca br. do końca dnia (recepcja jest czynna całą dobę) na adres:


PAIH, ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa
Maja Justyna, Beata Jeż
z dopiskiem: Targi kosmetyczne Beautyworld Middle East 2019, materiały informacyjne, branża Kosmetyki


Materiały przesłane po terminie nie zostaną uwzględnione na stoisku narodowym. Informujemy, że przyjmujemy po jednej paczce od firmy o wadze do 1 kg. Przedsiębiorstwa zainteresowane wyświetleniem filmu promocyjnego zapraszamy do przesyłania filmów w formacie MP4 o rozdzielności min. HD720p i długości 2-5 minut poprzez wetransfer do dnia 31.03.2019 na adres mailowy: filmy@polcharm.com.pl wraz z informacją na adres mailowy: info@polcharm.com.pl (firma ... przekazała w dniu ... wetransferem film promocyjny na targi Beautyworld Middle East 2019). Filmy przesłane po terminie nie zostaną uwzględnione na stoisku narodowym.

Zapraszamy serdecznie do współpracy przy naszym programie oraz przesyłania materiałów promocyjnych na targi kosmetyczne Beautyworld Middle East 2019!

Polskie stoisko narodowe na targach w Dubaju zostanie zorganizowane przez PAIH w ramach realizacji programu promocji branży kosmetycznej w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij