Infolinia: 800 800 120
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
8 kwietnia 2019

Misja Gospodarcza do Charkowa dla polskich firm włókienniczych

Charków, Ukraina
Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Kijowie oraz Fashion Globus Ukrainie serdecznie zapraszają polskich producentów tkanin do udziału w Misji Gospodarczej do Charkowa, która odbędzie się w dniach 8-10 kwietnia 2019 r.

Misja gospodarcza do Charkowa

 

Celem wydarzenia jest nawiązanie współpracy gospodarczej polskich producentów tkanin na rynku ukraińskim, a w szczególności z ukraińskimi producentami odzieży. Odpowiadając na potrzeby przedsiębiorców ZBH Kijów oraz Fashion Globus Ukrainie wraz z Partnerami postanowili podjąć się organizacji Misji Gospodarczej polskich przedsiębiorców do Charkowa. Misja organizowana jest wspólnie z Partnerami: Branżowy Program Promocji branży Moda Polska, Miasto Mody PTAK oraz Centrum Handlowe Barabashovo w Charkowie. Organizatorzy i Partnerzy przygotowali bogaty program dla polskiego biznesu: wizyty studyjne w ukraińskich firmach, wizyta połączona z prezentacją dotyczącą możliwości współpracy z Centrum Handlowym Barabashovo (utworzenie: polski showroom), spersonalizowane spotkania B2B, konferencja prasowa oraz spotkanie informacyjne dotyczące rynku ukraińskiego. Jesteśmy przekonani, iż wydarzenie jest świetną okazją do nawiązania cennych kontaktów handlowych z ukraińskimi podmiotami i szerokiej promocji polskich firm z branży tekstylnej.

ZBH w Kijowie i Fashion Globus Ukraine wraz z partnerami zapewnia następujące działania w Charkowie:

  • transfer na miejscu w Charkowie,
  • realizację działań z agendy: organizacja spotkań B2B, wizyty studyjne w ukraińskich firmach, konferencja prasowa, spotkanie informacyjne, wieczór biznesowy dla polskich i ukraińskich firm,
  • zapewnienie opieki pilota oraz tłumaczeń,
  • prezentacja rynkowa oraz możliwości współpracy polskich firm z ukraińskimi partnerami.


Uczestniczące w Misji Gospodarczej polskie firmy pokrywają we własnym zakresie transport na trasie Polska - Charków - Polska oraz koszty zakwaterowania.

Proponujemy Państwu ze względów logistycznych rezerwację noclegów w hotelu:


Jednocześnie informujemy, iż są dostępne bezpośrednie połączenia lotnicze na trasie Warszawa - Charków - Warszawa. Również mogą Państwo wybrać połączenia drogą kolejową.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie formularza zgłoszeniowego do dnia 28.03.2019 r. na adres: tetiana.chuzha@paih.gov.pl.

Kontakt do organizatorów:

 


Załączniki:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij