Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
4 lipca 2019

Szczyt Bałkanów Zachodnich 2019

Poznań
4 lipca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w ramach Szczytu Bałkanów Zachodnich odbędzie się Forum Biznesu. Obok spotkań szefów rządów oraz spotkań ministerialnych odbędzie się Forum Społeczeństwa Obywatelskiego i właśnie Forum Biznesu. Polska Agencja Inwestycji i Handlu wraz z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w tym unikatowym wydarzeniu.

Western Balkans Summit PL


Mamy przyjemność poinformować, że Forum Biznesu swoją obecnością zaszczycą między innymi Komisarz Unii Europejskiej Johannes Hahn, Sekretarz Generalny OECD Jose Angel Gurria, Minister Przedsiębiorczości i Technologii Jadwiga Emilewicz. W licznych panelach dyskusyjnych dotyczących innowacji, rozwoju gospodarki i współpracy regionalnej wezmą udział przedstawiciele rządów Bałkanów Zachodnich i Unii Europejskiej, przedstawiciele biznesu oraz specjaliści z regionalnych instytucji gospodarczych.

Oprócz paneli dyskusyjnych w trakcie Forum Biznesu odbędą się spotkania B2B dla firm. Drugim istotnym elementem Forum są specjalnie przygotowane na tą okazję stoiska wystawiennicze, które dadzą możliwość zaprezentowania się wybranym firmom z Unii Europejskiej i Bałkanów Zachodnich.

W załącznikach, oprócz zaproszeń, przedstawiamy Państwu agendę wydarzenia. Przypominamy, że językiem Forum Biznesu jest tylko i wyłącznie język angielski.

Aby wziąć udział w Forum Biznesu należy wypełnić formularz rejestracyjny, który znajduje się pod linkiem.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem: poznan2019@paih.gov.pl


Załączniki:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij