Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
5 kwietnia 2019

"Polska smakuje" - promocja polskich produktów w ukraińskich hipermarketach sieci AUCHAN

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Kijowie we współpracy z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa oraz Auchan Ukraina organizowało w dniach 15-23 marca br. w sieci hipermarketów Auchan na Ukrainie promocję polskich produktów spożywczych.

Polska smakuje1


Na stoiskach zorganizowanych przez ZBH Kijów były promowane sery marek Mlekpol, Spomlek, Lazur, Sierpc, a także czekolady marki Wedel. Polskie stoiska funkcjonowały w weekendy 15-17 i 22-23 marca 2019 r. w 8 hipermarketach w Kijowie, Lwowie, Dniprze, Charkowie i Odessie.

Pod logiem "Polska smakuje" i PAIH odbywała się degustacja polskich specjałów żywnościowych - ser Radamer, sery pleśniowe Lazur Błękitny, Lazur Złocisty, sery kremowe marki Łaciaty (naturalny, z chrzanem i meksykański), a także słodycze firmy Wedel. Hostessy zapoznawały ukraińskich konsumentów ze smakiem, marką i pochodzeniem polskich produktów spożywczych, a także zachęcały do ich zakupu.

Polska smakuje2


Promocja polskich produktów odbywała się w ramach akcji promocyjnej poświęconej produktom z zagranicy "Smaki świata". To druga edycja, w której zostały zaprezentowane produkty z 19 krajów, w tym z Polski. Towary znajdowały się w strefie promocyjnej przy wejściu na wysepkach promocyjnych.

Ukraińscy konsumenci mieli świetną okazję do lepszego poznania pysznych polskich smaków. Polskie marki dzięki tym działaniom stały się lepiej rozpoznawane przez Ukraińców podczas codziennych zakupów produktów spożywczych. Powyższe działania miały na celu również promocję Branżowego Programu Promocji polskich specjalności żywnościowych.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij