Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
1 kwietnia 2019

Start Alliance: Discover Vienna - Creative City

Dołącz do Discover Vienna: Creative City w dniach 1-12 kwietnia 2019 roku i poznaj w wiedeński przemysł kreatywny i cyfrowy!

Dicover Vienna

Rekrutacja na wydarzenie trwa do 26 lutego 2019 r., ale nie czekaj do ostatniej chwili i aplikuj już dziś!

Organizatorzy zapewniają: pokrycie wydatków do 50% dla jednej osoby z wybranego start-upu, przy czym dofinansowanie nie może przekroczyć 2500 euro (koszty podróży, wydatki na zakwaterowanie i miejsce pracy na maksymalnie 14 dni, bilety na wydarzenie towarzyszące).

Program dedykowany jest firmom i start-upom z branż kreatywnych, które wykorzystują w swoich projektach technologię i komponenty cyfrowe, w tym tworzą gry, multimedia, filmy, muzykę, projektują architekturę lub modę. Powinny one posiadać produkt, który wykracza poza etap idei lub prototypu. Produkt ten powinien być już z powodzeniem wprowadzony na rynek krajowy. Start-upy i firmy składające aplikacje nie powinny działać na rynku dużej niż osiem lat. Jednocześnie powinny one wykazać zainteresowane ekspansją na rynek austriacki, poszukiwać partnerów międzynarodowych, dążyć do pozyskania kapitału na arenie międzynarodowej (szczególnie w Austrii) i planować międzynarodową rekrutację do swoich zespołów.

Co zyskujesz? dostęp wiedeńskiego ekosystemu, udział w warsztatach dedykowanych m.in. finansowaniu start-upów, wsparcie Vienna Business Agency, udział w międzynarodowych festiwalach (Festival for Creativity, Design and Communication, 4GAMECHANGERS Festival 2019)

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie internetowej dedykowanej Discover Vienna: Creative City.

W przypadku pytań, skontaktuj się z przedstawicielkami PAIH:

***

Start Alliance to inicjatywa miasta Berlina oraz organizacji Berlin Partner. Jej celem jest sieciowanie najbardziej innowacyjnych miast na świecie oraz tworzenie platformy do przepływu innowacyjnych firm. Uczestnictwo Warszawy w sieci współfinansowane jest z funduszy unijnych, w ramach projektu Next Step Poland, który realizowany jest przez trzy instytucje wchodzące w skład Grupy PFR – Polski Fundusz Rozwoju, Polską Agencję Inwestycji i Handlu oraz Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

SA Program - baner dolnyPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij