Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
26 marca 2019

Wizyta firmy REMI w Mexico City

W dniach 19-21 marca 2019 r. ZBH Meksyk przygotowało agendę biznesową dla warszawskiej firmy REMI, która promowała zabawki dydaktyczne marki KORBO na rynku meksykańskim.

REMI


Badając i analizując rynek okazało się, że rynek zabawek dydaktycznych w Meksyku nie jest tak rozwinięty jak w Europie czy Azji i w związku z tym można powiedzieć, że jest to rynek perspektywiczny dla zabawek dydaktycznych. Firma REMI na temat klocków KORBO mówi: "Klocki KORBO to nasza wizja zabawki edukacyjnej - uniwersalnej i atrakcyjnej dla dzieci w każdym wieku. Idea: „Pomyśl, zbuduj, zakręć” najlepiej opisuje innowacyjność tego produktu. Zabawa konstrukcyjnymi klockami KORBO pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, zachęcając je do kreatywnego i logicznego myślenia, stymulując zmysły, umożliwiając ćwiczenie zdolności manualnych oraz koordynacji ręka-oko." Firma na polskim rynku działa od 27 lat, a marka KORBO powstała w 2016 r. w oparciu o doświadczenia w pracy z dziećmi w przedszkolach i szkołach. W ciągu pierwszego roku działalności firma otrzymała 2 prestiżowe nagrody: tytuł Dobrej Marki i tytuł Zabawki Roku.


REMI


Podczas pobytu firmy REMI w Meksyku odbyły się spotkania B2B z lokalnymi partnerami z branży, takimi jak: La Casa de la Educadora, Materiales Didácticos Toys 2 Teach, Flipper, Giouco, Materiales Didácticos Kyka, Jugetes Didácticos Planetarium oraz z projektantkami przemysłowymi: Ana Cecilia Tronco Vick i Valentina Corzo Saldate. Agenda uwzględniła również wizyty w sklepach z zabawkami i w domach handlowych takich jak: Liverpool, Palacio de Hierro, Jugetron, Hamleys, Juguetibici, w celu zapoznania się z lokalną ofertą i markami importowanymi.


REMI


Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy klocki KORBO wśród meksykańskich zabawek dydaktycznych.


REMIPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij