Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
22 marca 2019

Udział i organizacja Start Alliance Warsaw

W dniach 18-21 marca ekspertki i eksperci projektu NSP zorganizowali wydarzenie Start Alliance Warsaw.

baner nsp

Był to czterodniowy program, który miał za zadanie umożliwić zagranicznym startupom poznanie polskiego ekosystemu wspierania innowacji, w tym:

  • zapoznanie się z pełną ofertą kluczowych instytucji rozwojowych wspierających przedsiębiorczość, rozwój startupów i innowacyjności w Polsce;
  • nawiązanie bezpośrednich kontaktów z przedstawicielami polskiego ekosystemu innowacji;
  • uczestnictwo w konferencji Wolves Summit, spotkaniach typu speed match-making oraz spotkaniach biznesowych z konkretnymi, wskazanymi wcześniej reprezentantami poszczególnych organizacji i podmiotów ekosystemu.


W wydarzeniu zorganizowanym przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu, Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Polski Fundusz Rozwoju wzięło udział sześć start-upów: Introwise, The Virtual Mind, inc, Individual entrepreneur Tsurkan, Kozhya, 3YOURMIND GmbH, Lanpocket.

W poniedziałek  18 marca w siedzibie Polskiego Funduszu Rozwoju odbyło się spotkanie  przedstawicieli PAIH, PARP, PFR oraz polskich akceleratorów (Reaktor Warszawa, Startup Academy, Huge Thing, Startup Hub Poland), którzy zaprezentowali swoją ofertę oraz  przekonywali uczestników dlaczego warto podjąć inwestycję w Polsce. W spotkaniu oprócz uczestników programu Start Alliance Warsaw wzięło udział dwanaście włoskich startupów (m.in.: AreaWFI (areawfi.org), NaplesExperiences.com, 3DMarkOne.com), przedstawicielka ICE – Italian Trade Agency (Agencji Promocji i Internacjonalizacji Przedsiębiorstw Włoskich) oraz goście z Izraela związani z akceleratorem tworzonym przez Innogy. Podczas networkingu uczestnicy spotkania mieli możliwość bliższego poznania oferty polskiego ekosystemu wspierania rozwoju startupów i innowacji.


Seminarium SA Warszawa


W dniach 19-20 marca uczestnicy Start Alliance Warsaw wzięli udział w Wolves Summit, konferencji biznesowej połączonej z przestrzenią networkingową, w której uczestnicy SA Warszawa wzięli udział w spotkaniach B2B.


Spotkania B2B podczas WS


21 marca uczestnicy programu SA Warsaw mieli możliwość skorzystania z bezpośrednio umówionych spotkań B2B z wybranymi osobami z otoczenia biznesu, by jak najbardziej owocnie wykorzystać swój pobyt podczas programu. Była to także okazja do spotkań biznesowych z osobami poznanymi podczas konferencji.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij