Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
19 marca 2019

9. Edycja Wolves Summit

Wolves Summit, najwyższej jakości międzynarodowa konferencja dedykowana innowacji w technologii wraca do Warszawy 19-20 marca 2019. To światowej sławy wydarzenie dla startupów, inwestorów i korporacji chcących zmienić przyszłość technologii poprzez budowanie właściwych relacji biznesowych.

To wyjątkowe wydarzenie umożliwiające 450 startupom, 300 inwestorom i 450 przedstawicielom korporacji spotkać się 1:1. Specjalna internetowa aplikacja matchmakingowa dostępna przed konferencją, jak i w jej trakcie, umożliwi umówienie ponad 4500 dobrze dopasowanych spotkań. W ramach poprzednich edycji wydarzenia, uczestnicy umówili 21967 takich spotkań, podczas ostatniej edycji poziom zadowolenia z dopasowania spotkań wyniósł 92%.

Aby umożliwić startupom ze wszystkich sektorów i na różnych etapach rozwoju wykorzystanie dźwigni, którą oferuje Wolves Summit i zapewnić najwyższą aktualność obecnych, organizatorzy wybiorą 450 startupów technologicznych i zaproszą ich do udziału w konferencji za darmo. Uczestnicy będą mieli również szansę uczyć się od światowych ekspertów w dziedzinie technologii, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie najnowszych trendów technologicznych, współpracy korporacja-startup i rozwoju startupów.

Dodatkowe informacje na temat 9. edycji wydarzenia oraz możliwości uczestnictwa dostępne są na stronie internetowej poland.wolvessummit.com 

 

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij