Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
12 marca 2019

Wizyta EUGENIUS na targach Expo Lighting America

W ubiegłym tygodniu w dniach 5-8 marca 2019 r. pan Krystian Nawrocki z poznańskiej firmy produkującej oświetlenie - EUGENIUS, odwiedził Zagraniczne Biuro Handlowe w Meksyku.

Wizyta Eugenius


Jest to młoda, rodzinna firma z Polski, która produkuje lampy spełniające wysokie standardy zarówno pod względem wykorzystywanych komponentów, jak i pod względem oferowanej technologii. Sama firm mówi o sobie: “Jesteśmy polską, rodzinną firmą produkującą najwyższej jakości oświetlenie, tworzymy dla profesjonalistów nie znających słowa kompromis. Piękne wnętrze wymaga oświetlenia, które podkreśli jego walory. Projektując oprawy poszukujemy rozwiązań nadających pomieszczeniom elegancki i dyskretny rys. Nasze produkty to połączenie światła i kształtu ujęte z niezwykłą dbałością o detal”.


Wizyta Eugenius


Firma wzięła udział w targach Expo Lighting America (ELA) na stoisku meksykańskiego partnera strategicznego DIEZ COMPANY reprezentowanego przez CEO i współwłaściciela - pana Rodrigo Fernández, który jest znakomitym ekspertem rynku oświetlenia w Meksyku i posiada bardzo szeroką sieć kontaktów wśród lokalnych architektów wnętrz.


Wizyta Eugenius


Targi ELA odbyły się w dniach od 5 do 7 marca br. w Mexico City. ZBH Meksyk przygotowało szereg spotkań biznesowych podczas trwania targów oraz w swojej siedzibie w Torre Mayor, w których udział wzięli przedstawiciele między innymi: Estudio Felguerez, EstudioRD, Faktor Luz, Interiorisimo, DIN Interiorismo.


Wizyta Eugenius


Firma Eugenius podczas swojej wizyty w Mexico City zdobyła bardzo cenne kontakty i posiada szerokie możliwości na rozwinięcie wielu projektów i osiągnięcie sukcesu w Meksyku.


Wizyta EugeniusPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij