Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
7 marca 2019

Spotkanie z przedstawicielami mediów algierskich

W poniedziałek 25 lutego 2019 r. w Rezydencji Ambasadora RP w Algierze odbyło się doroczne spotkanie z przedstawicielami algierskich mediów. W jego trakcie Kierownik ZBH w Algierze przedstawił prezentację omawiającą polską ofertę eksportową i inwestycyjną, ostatnie sukcesy polskiej gospodarki oraz rolę Biura w rozwoju polsko-algierskiej współpracy gospodarczej.

Ambasada RP w Algierze_mediaFot. Ambasada RP w Algierze

Na zaproszenie Ambasadora RP, p. Witolda Spirydowicza, Kierownik ZBH w Algierze przedstawił w trakcie spotkania prezentację podsumowującą ostatnie sukcesy polskiej gospodarki, polską ofertę eksportową i inwestycyjną, a także rolę ZBH w budowaniu polsko-algierskiej współpracy gospodarczej.


Ambasada RP w Algierze_media
Fot. Ambasada RP w Algierze

Po prezentacji, Kierownik ZBH odbył indywidualne rozmowy z dziennikarzami oraz udzielił wywiadu telewizji "DzairTV", relacjonującej przebieg wydarzenia.

Ambasador RP, p. Witold Spirydowicz, podsumował pierwsze dwa lata misji w Algierze, natomiast Pierwszy Radca Ambasady, p. Marta Sęk-Spirydowicz, przedstawiła plan wydarzeń kulturalnych i promocyjnych Ambasady na nadchodzący rok.


Ambasada RP w Algierze_media
Fot. Ambasada RP w Algierze

W spotkaniu uczestniczyło 30 dziennikarzy z czołowych mediów algierskich, w tym przedstawiciele dzienników "El Moujahid", "El Watan", "Le Quotidien d’Oran", "L’Expression", stacji telewizyjnych "TV News 7/24", "Samira TV" i "DzairTV" oraz stacji radiowej "Chaine 3".Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij