Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
7 marca 2019

Indochina Retail Technology & Innovation Summit 2019

Tradycyjni sprzedawcy detaliczni szybko się rozwijają i wprowadzają innowacje. Z falą e-Shop, Mobile-Shop, radykalnie zmienił się sposób, w jaki konsumenci dokonywali zakupów, a wraz z nią przekształciła się struktura handlu detalicznego, która musiała się tak zmienić, aby dostosować się do strategicznego i cyfrowego kanału Omni oraz koncepcji sprzedaży detalicznej.

Wietnam IRTIS


Właściciele sklepów, zarządcy domów towarowych i sprzedawcy detaliczni, inwestują w infrastrukturę i technologie, które stwarzają ogromne możliwości dostawcom usług, takim jak RFID, digital signage, cyfrowe rozwiązania do handlu detalicznego, Big Data, dostawcy analityki klienta. Nie jest najlepszym rozwiązaniem jedynie zdać się na modę technologiczną - sprzedawcy detaliczni muszą wiedzieć, czego chcą ich klienci, przed dostarczeniem towarów na rynek, a wraz z nim wszyscy będą musieli pomyśleć o nowych sposobach na skuteczny kontakt z klientami.

Na seminarium spotkało się ponad 200 kluczowych zainteresowanych podmiotów, decydentów i liderów technologii, Indochina Retail Technology & Innovation Summit jest pierwszym i najważniejszym wydarzeniem związanym z technologią detaliczną.


Wietnam IRTIS


Koncentrując się na sześciu kluczowych tematach: "Understanding customer expectation", "Going Truly Omni-Channel", "Digitising the physical store", "Re-engineering the supply chain", "Digitising operations", "Adopting New-retailing Concept". Seminarium skupia specjalistów ds. handlu detalicznego i oraz innowatorów wszystkich typów. To interaktywne wydarzenie zostało zaprojektowane, aby umożliwić skoncentrowanej grupie azjatyckich menedżerów detalicznych nawiązanie i omówienie najlepszych praktyk w przyjaznym środowisku branżowym.


Wietnam IRTISPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij