Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
7 marca 2019

Polsko-Tureckie Forum Gospodarcze

7 marca 2019 r. w hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się Forum Gospodarcze Polska-Turcja. Okazją do zorganizowania tego wydarzenia jest oficjalna wizyta ministra handlu Republiki Turcji Pani Ruhsar Pekcan w Polsce. Podczas Forum ministrowi towarzyszyć będzie misja tureckich przedsiębiorców.

Wydarzenie organizuje Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A wraz z Wydziałem Handlowym Ambasady Turcji oraz Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii, a współorganizatorem jest Krajowa Izba Gospodarcza oraz Polsko-Turecka Izba Gospodarcza. Podczas Forum obecni będą przedstawiciele Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii RP, m.in. Pani Minister Jadwiga Emilewicz.

W agendzie wydarzenia planowane są prezentacje polskiej i tureckiej strony
- w tym o programach finansowego wsparcia dla polskich eksporterów oraz możliwościach inwestycyjnych i eksportowych na rynku tureckim.

Spotkanie skończy się sesją B2B z przedstawicielami tureckiego biznesu, reprezentującego sektory współpracujące w zakresie energetyki (modyfikację sieci i instalacji), górnictwo, przemysłu motoryzacyjnego, innowacji, w tym elektromobilności, inteligentnych miast i sektora IT/ICT.

Osoby zainteresowane udziałem w Forum Gospodarczym Polska-Turcja zachęcamy do rejestracji poprzez formularz, który znajduje się w poniższym linku. W Forum uczestniczyć będą mogły tylko osoby, które zarejestrowały się poprzez poniższy formularz.

Rejestracja uczestników na Wydarzenie: Forum Gospodarcze Polska-Turcja dostępna jest pod adresem: www.paih.gov.pl/Polska-Turcja.

Akredytacja przedstawicieli mediów jest dostępna poprzez odrębny formularz.

Językiem spotkania będzie język polski (tłumaczenie na język turecki). Udział w Forum jest bezpłatny.

W razie dodatkowych pytań
prosimy o kontakt mailowy pod adresem:
Tomasz.waliczko@paih.gov.pl, Shahina.nazrieva@paih.gov.pl


Załącznik:

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij