Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
2 marca 2019

Misja gospodarcza polskich firm z branży kosmetycznej do Danii

Kopenhaga, Dania
Zapraszamy do udziału w targach kosmetycznych BEAUTY19 w Kopenhadze w dniach 2-3 marca 2019 r. Impreza organizowana jest przez Duńskie Towarzystwo Kosmetologii i ma na celu prezentację najnowszych trendów w sektorze urody: pielęgnacji skóry, kosmetykach kolorowych oraz produktach wellness.

Beauty19


Biuro Handlowe PAIH w Kopenhadze organizuje misję polskich firm kosmetycznych. Na wspólnym stoisku wystawienniczym o powierzchni 27 m2, pod egidą Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, zaprezentujemy innowacyjne, naturalne polskie kosmetyki.

Firmy chętne do udziału prosimy o zgłaszanie się drogą mailową pod adres lukasz.szymaszek@paih.gov.pl do dnia 27 stycznia 2019 r.

Warunki uczestnictwa:

  • Wystawcą może zostać firma zarejestrowana w Polsce, będąca producentem kosmetyków do pielęgnacji ciała, kosmetyków kolorowych lub kosmetyków wellness.
  • Preferowanym uczestnikiem targów są firmy oferujące produkty ekologiczne oraz gotowe do ekspansji zagranicznej (etykiety i materiały reklamowe w języku angielskim, uprzednie działania na rzecz ekspansji zagranicznej).
  • Przeloty oraz zakwaterowanie w Danii samodzielnie opłacają zakwalifikowani uczestnicy misji gospodarczej.


W zgłoszeniu prosimy o podanie następujących informacji:

  1. Ile i jakie produkty planują Państwo wystawić (maksymalnie 10 produktów). Prosimy o krótki opis każdego produktu lub podanie linków do strony, gdzie taki opis się znajduje.
  2. Czy posiadają Państwo certyfikaty ekologiczne?
  3. Czy brali już Państwo udział w targach zagranicznych? Jeśli tak, prosimy o podanie w jakich krajach. Jaki był odzew na/po targach zagranicznych?
  4. Czy Państwa produkty mają etykiety w języku angielskim lub duńskim? Czy mają już Państwo gotowe lub planują przygotowanie materiałów reklamowych w jednym z tym języków?
  5. Imiona, nazwiska i stanowiska maksymalnie dwóch osób z Państwa firmy, które będą reprezentować Państwa firmę na stoisku przez cały czas trwania targów.
  6. Czy mają Państwo możliwość/chęć przetransportować na targi własne moduły wystawiennicze/witryny/stojaki etc.? Po uzyskaniu wszystkich zgłoszeń ocenimy, czy możliwe jest skorzystanie z Państwa własnych modułów ekspozycyjnych. Należy wziąć pod uwagę, że do dyspozycji wszystkich firm mamy 27 m2.
  7. Prosimy o przesłanie do dnia 4 lutego logotypów Państwa firm w wysokiej rozdzielczości z przeznaczeniem do druku na ściance stoiska i w celach promocji wydarzenia.


Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij