Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
21 lutego 2019

Wizyta firm HTL-STREFA i PIKDARE

W dniu 18 lutego 2019 r. Zagraniczne Biuro Handlowe Meksyk gościło firmy PIKDARE i HTL-STREFA w celu realizacji agendy spotkań B2B przygotowanych przez ZBH Meksyk. Obie firmy blisko ze sobą współpracują w celu zwiększenia swojej obecności na rynku meksykańskim. Obecnie kilka produktów marki PIC Solution jest już dostępnych na meksykańskim rynku farmaceutycznym.

HTL


HTL-STREFA to polska firma produkująca urządzenia medyczne, m.in. igły insulinowe, lancety personalne oraz nakłuwacze bezpiecznie. Podobnie włoska firma PIKDARE, z którą współpracuje HTL-STREFA, zajmuje się produkcją strzykawek oraz rozwiązań przyspieszających gojenie ran, leczenie nadciśnienia tętniczego oraz cukrzycy.


HTL


Firmy odbyły spotkania z przedstawicielami lokalnego rynku farmaceutycznego w celu pogłębienia już istniejących relacji biznesowych oraz stworzenia nowej sieci kontaktów hadlowych. Ich wizyta w Meksyku potrwa do końca tygodnia.


HTL


ZBH Meksyk przygotowało krótką informację wprowadzającą dot. sektora urządzeń medycznych w Meksyku (publikacja dostępna jest w języku angielskim).Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij